Cumartesi , 3 Haziran 2023

İçinizdeki Spor Yazarını Uyandırmanın Tam Zamanı

1994 yılından beri UEFA Şampiyonlar Ligi sponsoru olan MasterCard futbolseverlere, UEFA Şampiyonlar Ligi 2012 Final Maçı’nı tribünlerden izleme imkanı veriyor. Final maçını Münih’te, tribünlerden izlemek için yapılması gereken tek şey ise, 18 Nisan 2012 tarihinde Chelsea FC ve FC Barcelona arasında oynanacak yarı final maçını izleyerek maç yorumunu MasterCard’ın Facebook sayfası www.facebook.com/MasterCardTurkiye adresine yüklemek. Yüklenen yorumlar arasından, spor yazarlarının seçeceği bir yazının sahibi büyük ödülü kazanarak 19 Mayıs’ta final maçı için Münih’e gidecek. Talihli sporsever, UEFA Şampiyonlar Ligi maçını canlı izlemenin yanı sıra, efsane hakem Pierluigi Collina ile tanışma fırsatı da yakalayacak.
MasterCard futbolseverlere yönelik çok özel bir kampanya hazırladı. MasterCard’ın facebook sayfası www.facebook.com/MasterCardTurkiye aracılığı ile sunulan kampanyanın büyük ödülü UEFA Şampiyonlar Ligi final maçını Münih’te tribünlerden izlemek. Kampanyaya katılmak ve final maçını canlı olarak izlemek isteyenlerin tek yapması gereken ise, 18 Nisan’da oynanacak yarı final maçını izleyerek, maçla ilgili yorum yazılarını 19 Nisan 2012, saat 12:00’a kadar MasterCard’ın Facebook sayfasındaki uygulamaya (www.facebook.com/MasterCardTurkiye) yüklemek.
Yüklenen maç yorumları arasından, spor yazarı Mustafa Sapmaz tarafından seçilecek yazının sahibi, 19 Mayıs’ta hem UEFA Şampiyonlar Ligi final maçını izlemeye, hem de efsane isim Pierluigi Collina ile tanışmaya Münih’e gidecek.
Final Maçının Skorunu Bilen 50 Kişiye de Orijinal UEFA Şampiyonlar Ligi Futbol Topu
MasterCard’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’ne yönelik sürprizleri bununla da bitmiyor. 25 Nisan’a yine MasterCard’ın Facebook sayfası üzerinden başlayacak kampanyaya göre, final maçının skorunu doğru tahmin eden ilk 50 kişiye orijinal UEFA Şampiyonlar Ligi Futbol Topu hediye edilecek.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir