Cuma , 27 Mayıs 2022

Inkjet Baskı Makinelerinin Gücü

Fujifilm, “inkjet baskı makinelerinin gücünü” IPEX 2014’de sergileyecek

24 – 29 Mart 2014 tarihleri arasında, İngiltere’nin Londra şehrinde gerçekleşecek olan IPEX 2014 Baskı ve Medya Fuarı’na katılacak olan Fujifilm, 600 m2’lik standında “ticari amaçlı baskı ve etiket uygulamalarına yönelik dijital inkjet baskı makineleri”yle ön plana çıkacak. Fujifilm, geliştirdiği teknolojiyle günümüzde neler yapılabileceğini göstermeyi, ‘Inkjet Baskı Makinelerinin Gücü’ hakkında ziyaretçilerini bilgilendirmeyi amaçlıyor.

IPEX’i her zaman desteklediklerini belirten Fujifilm Europe GmbH Kıdemli Başkan Yardımcısı Yasufumi Morimoto, bu yılki katılımın da aynı amacı taşıdığını ve IPEX’te olmaktan dolayı gurur duyduklarını söyledi. Morimoto, “Dijital inkjet baskı sistemlerimizi tanıtacağız. Bu sistemlerimizin baskı üretimini nasıl dönüştürdüğünü IPEX’te sergileyeceğimiz için heyecanlıyız” dedi.

“IPEX, Fujifilm’in vizyonuna tam olarak uyuyor”

Baskı ve ambalaj sektöründeki değişim temposunun, her geçen gün ortaya çıkan farklı uygulama alanlarıyla birlikte öngörülemeyen bir hızla arttığını belirten Morimoto, şöyle devam etti;

“Fujifilm’in ticari dijital inkjet baskı teknolojileri; iş akışı çözümleriyle birlikte pazarda başarısını kanıtlayarak, dünyanın dört bir yanında baskı çalışmalarını baştan aşağıya dönüştürüyor. Dinamik ve sürekli değişen baskı piyasasına uygun birçok uygulama alanının ve fırsatının kapısını açıyor. IPEX, Avrupa’nın dört bir yanındaki baskı sektörü temsilcilerine ve marka sahiplerine odaklanmasının yanı sıra çok kanallı pazarlama alanında baskı sektörünün çeşitliliğini vurgulamadaki rolüyle Fujifilm’in vizyonuna tam olarak uyuyor.”

“Başarılı bir fuar geçireceğiz”

“Müşterilerimiz, günümüzün değişen iletişim ortamında farklı sonuçlar elde etmenin yollarını arıyorlar. Baskı alanı da bu konuda merkezi bir noktada duruyor” diyen Morimoto, IPEX 2014’de salon 4’te yer alan E330 numaralı stantta olacaklarını söyledi. Morimoto, “Ticari amaçlı dijital inkjet baskı ürünlerinin ve farklı medyalar arası geçişe olanak veren XMF iş akışının müşterilerimize nasıl yardımcı olabileceğini göstereceğiz. Bu fuarın bizim için oldukça başarılı geçeceğine inanıyoruz” dedi.

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir