Perşembe , 30 Haziran 2022

İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu yollarında

Türk Telekom, Türkiye’de interaktif pazarlama alanında düzenlenen ilk etkinlik olan ve 8 yıldır dünyanın dört bir yanından yüzlerce dijital pazarlama profesyonelini konuşmacı olarak ağırlayan İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin Anadolu etkinliklerinin ana sponsoru oldu. Türk Telekom, İPZ Anadolu etkinlikleri ile Gaziantep, İzmir, Kayseri, Denizli ve Konya’da dijital dönüşümü destekleyecek.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, dijital dünyanın en yeni olanaklarını Türkiye’nin dört bir köşesinde en iyi şekilde sunmak hedefiyle sürdürdüğü çalışmaları doğrultusunda, bu yıl ilki düzenlenen “İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu” etkinliğine ana sponsor oldu.

Kurumsal müşterilerine bir “teknoloji ortağı” olarak hizmet veren; rekabet avantajı, hız ve verimlilik ile yeni pazarlara açılmalarını hedefleyen Türk Telekom’un desteklediği İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu, “Dönüşüm ve Uyum” temasıyla, 30 Ocak-15 Mayıs 2014 tarihleri arasında Anadolu’nun beş şehrinde düzenlenecek.

Gaziantep, İzmir, Kayseri, Denizli ve Konya’da düzenlenecek etkinlikte Türk Telekom, “Yeni Gerçek: Dijitalleşme” başlıklı bir sunum yaparken, etkinlik süresince çeşitli uzmanlar dinleyicilere geleceğin şirketlerinin hangi iş modellerinden para kazanacağını anlatacak, ticareti kökten değiştirecek teknolojiler izleyicilerle paylaşılacak. İnteraktif pazarlamada son trendlerden e-ticarete, display reklamcılıktan dijital yayıncılığa konu ayrıntılarla ele alınacak.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir