Salı , 6 Aralık 2022

İnteraktif Sözlükler Aralık 2013 Sıralaması

2013 senesinin son interaktif sözlükler sıralaması ile karşınızdayız. Birçok olayın yaşandığı, önemli hadiselerin gerçekleştiği bir yılı geride bıraktık. 2014 yılının daha iyi bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Aralık ayında, her zaman olduğu gibi ilk üç değişmemiş durumda. İlk sırada, entry sayısında 94 bin’lik bir artış yaşayan Ekşi Sözlük bulunuyor. Uludağ Sözlük ve İtü Sözlük, entry’lerindeki çok ufak artışlarla 2. ve 3. sıradaki yerini almış durumda. Cogito Sözlük büyük bir entry kaybı yaşadığı halde 4. sıradaki yerini korumuş durumda.

Bu ayın en dikkat çekici olayı ise Kartal Sözlük’ün entry sayısını iki katından fazlaya çıkarıp 6.’lık koltuğuna oturması oluyor.

Aralık ayı birçok sözlük için verimli olmuş. Sözlüklerin çoğu aylık entry sayılarını arttırmış durumdalar. Büyük kayıp yaşayanlar olmasına rağmen genelde istikrarlı bir şekilde Aralık ayı tamamlanmış.

İnteraktif Sözlük sıralaması ile ilgili her türlü istek ve şikayetinizi sener@sosyalmedyahaber.com mail adresine mail atabilirsiniz.

Karşınızda İnteraktif Sözlükler Aralık 2013 sıralaması:

sözlük aralık 2013

Hakkında SMH MAKALE

8 comments

 1. İNCi SÖZLÜK DÖRDÜNCÜ BEYLER ENTRYSİNE BAKTIM.

 2. ezgi çatalbaş

  kötü sözlüğe ne oldu böyle yaa bir zamanlar 4 sırada olan bir sözlük şimdi 9 sırada. son günlerde santral sözlükte taciz iddaları var sahteperucci bu iddialara ne cevap verecek merak konusu.

 3. santral sözlük’te bir yazarın iki üç hesap birden alıp, interaktif sözlükler sıralamasına girebilmek için, entry kastıkları doğrudur.

 4. mehmet sürmeli

  santral sözlükte moderatörler ve moderatörlerin arkadaşları 2-3 hesap alıp entry kasıyorlar, ve sol fremede atatürk ile ilgili hakarete varan entryler mevcut gerçi şimdi silinmiştir.

 5. seviyeli sözlük

  yeni kurduğum sözlük sitesini de haber vereyim istedim ınş hedefimız bu listede yukarılara oynayan bi site

 6. Galatasaray Sözlük konsepti olan bi’sözlük. sadece sporla ilgili. bunu belirtmenizde fayda var bencd. diğerlerinde konu kısıtlaması yok.

 7. inci kapanoglu

  inci sözlük neden yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir