Salı , 6 Aralık 2022

İnteraktif Sözlükler Haziran 2012 Sıralaması

Ekşi Sözlük, aylık girilen entryler bakımından uzun zamandır zirvedeki yerini koruyor. Ama hiç bu kadar bir sözlüğün nefesini ensesinde hissetmemişti! Haziran ayında ekşi sözlük ile uludağ sözlük arasındaki fark daha da azalmış vaziyette. Ekşi sözlük’teki entry giriş hızı düşüşü, Uludağ sözlük’ün bir kaç adım daha Ekşi Sözlük’e yaklaşmasına sebep olmuş. aralarındaki fark sadece 45 bin entry!

Zirvede yine Ekşi Sözlük bulunuyor. Ekşi Sözlük’ü Uludağ sözlük ve İtü Sözlük takip ediyor.

Mayıs ayında 4.lüğe yükselen Alem Sözlük bu ay entry giriş hızını düşürdüğü halde 4.lük koltuğunu kaptırmamış. İhl Sözlük 1 hafta kapalı kalması dolayısıyla bu ay da 6. sırada kendine yer bulabilmiş.

Bu ay sıralamamıza 4 yeni sözlük katıldı. W sözlük, Ayı sözlük, Ata sözlük, Uykusuz sözlük.

Daha önce defaatle tekrarladığımız bir hususu belirtip bu ayki sıralamamızla sizleri başbaşa bırakacağız. Sıralamamıza kuralsız sözlükler ve sözlükspot sözlükleri dahil değildir. Her türlü istek ve önerileriniz için sener@sosyalmedyahaber.com adresine mail atabilirsiniz.

İşte interaktif sözlükler Haziran 2012 sıralaması:

Hakkında SMH MAKALE

7 comments

  1. armonik sözlük neden yok harbiden?

  2. bu sıralamayı yapan zihniyet hangisi acaba ki http://www.armoniksozluk.com a hiç girmemişlermi.

  3. alem sözlük hiç kuşkusuz kendi çizgisini başarıyla oturttu.2 aydır 4. sırada.çok ama çok kaliteli yazarlara sahipler.online sayısı biraz daha arttığı vakit 3.lük alem sözlüğün olacak.

  4. w sözlük’ün kalitesi daha ilk ayından bu sıralamaya girmeyi hak ediyordu, sevindim girmelerine. yaş ortalaması da sanırım iyi ki abuk sabuk başlıklar görmüyosunuz bu sözlükte.

  5. alem sözlük yerini sağlamlaştırdı, kötü forum onu kolay kolay yakalayamaz.meydan kendimi bildi bileli 11. zaten, istikrar abidesi :)

  6. http://www.caylaklarsozluk.com olarak yükselişimiz devam edecek.. iddia ediyoruz “şu an türkiye’nin en kaliteli sözlüğü..”

  7. alem charizard

    Alem sözlük yerini korumuş. ilk 5 böyle baya bir gider diye düşünüyorum. 3. ile 4. arasındaki fark küçümsenmeyecek kadar fazla. ama 6 aya rahat kapatılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir