Pazar , 4 Aralık 2022

İnteraktif Sözlükler Ocak 2012 Sıralaması

İnteraktif sözlükler Ocak ayını iyi değerlendirmişler. bir çok sözlük aylık bazda entry artışı yakalamış. Ocak ayında da lider yine Ekşi Sözlük. aylık 436 bin entry girmişler. Ekşi Sözlük’ü sırasıyla Uludağ sözlük, İtü sözlük, İhl sözlük ve kötü sözlük izlemekte.

Bu ayki değerlendirmemize, kriterlerimize uymayan incefikir.com’u dahil etmedik. daha önceki değerlendirmelerimizde de belirttiğimiz gibi kuralsız sözlükleri ve sozlukspot sözlüklerini değerlendirmeye almıyoruz. bu bakımdan inci sözlük ve armonik sözlük gibi “dev”leri bu listeye dahil etmiyoruz.

Gelelim diğer sözlükleri değerlendirmeye: ilk beş her zamanki gibi aynı. beşten sonraki sözlüklerde bir hayli düşüş var. bazılarında entry artışı olsa da çoğu aylık bazda girilen entrylerde düşüş yaşamışlar. mesela sözlük.org büyük bir düşüş yaşamış. ama deniz sözlük ve meydan sözlük bir önceki aya göre %50’ye yakın bir entry artışı yakalamışlar.

bu ay listemize yeni bir sözlük eklenmedi. her zaman dediğimiz gibi, listede görmek istediğiniz, gözümüzden kaçmış sözlükleri bizlere bildirebilirsiniz.

gelelim değerlendirme tablosuna. işte interaktif sözlükler ocak 2012 sıralaması:

 

bu da geçen ayki sıralama:

sözlük122011

 

her türlü görüş ve önerileriniz için: sener@sosyalmedyahaber.com

Hakkında SMH MAKALE

6 comments

  1. incefikir.com’u kuralsız bir sözlük olduğu için listeye dahil etmediğinizi belirtmişsiniz. Listedeki bir çok sözlüğe göre sözlük kurallarını çok daha fazla uygulayan bir site, incefikir.com. Bir incefikir yazarı olarak kesinlikle bu listede bulunması gerektiğini düşünüyorum.

  2. incisözlük yazarıydım ben önceden hakkını yemeyin adamların ekşiyi bile sever bu listede inci…

  3. http://www.sozlukerciyes.com unutulmuş sanırım illa büyük reklamlar mı yapmak gerek listeye girmek için..

  4. armoni değil armonik olucak o

  5. çaylaklar sözlük’ün olmadığı bir liste yapmanız bu işi özensiz yaptığınızı gösterir.

  6. ARMONİK SÖZLÜK SANKİ Bİ CANAVAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir