Pazar , 4 Haziran 2023

İnteraktif Sözlükler Şubat 2012 Sıralaması

İnteraktif sözlüklerin entry performanslarına göre sıralandıkları bir başka aylık raporla karşınızdayız.

Şubat ayı 29 gün çektiğinden, çoğu sözlükte entry kaybı yaşanmış bu ay. Bir önceki aya göre günlük ortalama entry girişi düşen sözlükler çoğunlukta. Şubat ayını en kötü değerlendiren, girilen entry sayısı bir önceki aya göre %30’a yakın düşüş yaşayan İhl sözlük olmuş. Sozluk.org’da yaşanan düşüş devam ediyor. Bir hızla sözlük alemine giren sozluk.org git gide ölü konumuna düşüyor.

Ekşi sözlük, yine sözlük aleminin lideri. Girilmiş 370 bin entry ile şubat ayının lideri Ekşi sözlük oldu. Ekşi sözlük’ü 301 bin entry ile Uludağ sözlük takip ediyor. İtü sözlük 122 bin entry ile üçüncü sözlük oldu.

Bu ay listemize ekleme ya da listeden çıkarma yapmadık. her zaman dediğimiz gibi, listede olması gereken ama gözümüzden kaçmış sözlük varsa bizi, yorum yoluyla ya da mail adresimizden ulaşarak bilgilendirebilirsiniz. mail adresimiz: sener@sosyalmedyahaber.com

Her ay yaptığımız ikazı tekrar yapıyoruz: listemize kuralsız sözlükler ve sozlukspot sözlükleri eklenmemektedir. bu sebeple, kendi alanlarında rekor üstüne rekor kıran inci sözlük ve armonik sözlük’ü listemize almıyoruz. anlayışınız için teşekkür ediyor, interaktif sözlükler şubat 2012 sıralamasını sizlere sunuyoruz:

 

Bu da geçen ayın sıralaması. karşılaştırma yapabilirsiniz:

Hakkında SMH MAKALE

One comment

  1. istaistiklerde kullandığın fontu değiştir. sayılar bu hizalarıyla birbirleriyle kıyaslanacak şekilde sıralanmamış durumda. virgülleri aynı hizaya getirirsen daha iyi olur diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir