Cumartesi , 3 Haziran 2023

İnteraktif Sözlükler Şubat 2014 Sıralaması

Çok yoğun bir gündemin ortasındayız. Gündemin ağırlığı interaktif sözlüklere de yansımış durumda. Toplam entry’de, Şubat’ın 28 gün çekmesi sebebiyle düşüş yaşansa da birçok sözlük ortalama entry sayısında artış yaşamış durumda.

İlk üç sıra yine her zamanki gibi gerçekleşti. Ekşi Sözlük ve İTÜ Sözlük ortalama entry sayısını arttırmışken Uludağ Sözlük’te çok hafif bir düşüş yaşanmış. Dördüncülük koltuğu yine el değiştirdi geçtiğimiz ay. Cogito Sözlük, kaptırdığı 4.’lük koltuğunu tekrar kazanmış.

Bu ay sıralamamıza, önceki ay siteye ulaşamadığımız YTU Sözlük tekrardan girdi. Sıralamaya Seviyeli Sözlük ise ilk defa giriş yapmış durumda. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Her zamanki hatırlatmamızı yapıyor ve sizi İnteraktif Sözlükler Şubat 2014 sıralaması ile başbaşa bırakıyorum:

Sıralamamıza sözlükspot sözlükleri ve kuralsız sözlükler dahil değildir. Her türlü istek ve şikayetinizi sener@sosyalmedyahaber.com’a mail atabilirsiniz.

İşte Şubat 2014 sıralaması:

sözlük şubat 2014

Hakkında SMH MAKALE

3 comments

  1. Marun Sözlük olarak Mart 2014 sıralamasına girebilmeyi umuyoruz. marunsozluk.com

  2. siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz allah aşkına ? 2011den beri itü-uludağ-ekşi ve inciden sonra en çok entry’e ve yazar sayısına sahip olan sözlük armonik sözlüktür. ama hiç bir sıralamada adımız yok ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir