https://juragankomik.com
Salı , 21 Mayıs 2024

İnteraktif Sözlükler Temmuz 2012 Sıralaması

İnteraktif Sözlükler Temmuz ayını istikrarını koruyarak geçirmişler. Temmuz ayında ilk üç sözlük her zamanki yerlerini muhafaze etmişler. Bu ay en büyük atağı ise Galatasaray Sözlük yapmış. Galatasaray Sözlük 34 bin entry ile 5. sıraya yerleşti.

Eko Sözlük, siteye ulaşılamaması sebebiyle listeden çıkarıldı. Alem Sözlük ise sitesinde yaşadığı bir sıkıntı sebebiyle yanlış anlaşılmaya kurban gidecekti. Alem Sözlük’ün entry numara sistemi bozulduğu için sözlükte bu ay 20 milyon entry girilmiş gibi gözüküyordu. Bu sebeple haber ilk yayınlandığı anda Alem Sözlük sıralamaya dahil edilmemişti. Ama sözlük yöneticileri ile yapmış olduğumuz görüşmede yönetici durumu izah etti. Alem Sözlük’ü tekrar listeye dahil ettik.

Bu ay sıralamamıza Gazü Sözlük eklenmiştir. Sıralamaya 19. sıradan giriş yapan Gazü Sözlük’ü bakalım daha üst sıralarda görebilecek miyiz?


porno izle
Her zamanki açıklamamızı tekrar ediyoruz: Sözlük sıralamasına sözlükspot sözlükleri ve kuralsız sözlükler dahil değildir. Her türlü görüş ve önerileriniz için sener@sosyalmedyahaber.com adresine mail atabilirsiniz.

İşte huzurlarınızda Temmuz 2012 sıralaması:

Hakkında SMH MAKALE

5 comments

 1. boğaziçi sözlük istatistiklerin bir örnek.

  toplam başlık: 491844
  toplam entry: 491844

  bu adamların sizi analiz edebilmeleri için önce verilerinizin doğru olması gerekmez mi? eski olmak birşeyi değiştirmiyor, doğru bilgiler gerekli. aylık ne kadar yazıyorsunuz, sanırım bu da önemli.

  birde araştırmaları için sosyal medyada daha etkin olmalı sözlükler. bir sürü interaktif sözlük var piyasada, doğal olarak siz sesinizi duyurmadıkça keşfedilmeniz imkansız.

  bu sıralamayı yaptığınız için de ayrıca tşekkürler. emeğinize sağlık.

 2. merak ettiğim http://www.sozlukerciyes.com neden listede yok ? aylık başlık sayısı buradaki birçok sözlükten daha çok … biraz daha iyi araştırmanız dileğimle.

 3. benim yazarı olduğum ve aynı zamanda öğrencisi olduğum boğaziçi üniversitesinin sözlüğü “boğaziçi sözlük” neden listenizde yok? duymamış olma ihtimaliniz olamaz listede bulunan çoğu sözlükten eski bir geçmişe sahip…

 4. sıralama çok güzel ama geçen ayın ortalaması 12000 olan sözlük neden sıralamaya girmez manidar. http://www.ataunisozluk.com iyi analiz yapmak gerekir bu tarz çalışmalarda.

 5. itü yazarıyım. arada girdiğim w sözlük’ü tarafsız olarak beğeniyorum. tamamen oraya geçmeme sanırım daha var. ama kaliteleri çok tatmin edici. küfür, argo, vs. nerde ne kadar kullanılır bilen, düzeyleri baya iyi adamlar. birebir’den bildiğim bir wanna projesi. nerede yazmalı diye arananlara (kendisini tanıyanlar için) bu bile referans. bu arada itü olarak bu üçüncülüğe kilitlenmişliğimizi (birçokları eleştirse de) hoş buluyorum. farkımızı koyuyor ortaya. ilk ikinin dağınıklığı yok, aşağıdan zaten uzak. sevgiler herkese. uludağ, sana bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir