Pazar , 25 Eylül 2022

İnternet Koç’unuz Yayın Hayatına Başladı!

 
Bireyselliğin ve çalışmaya bağlı stresin arttığı, sosyal ilişkilerin zayıfladığı ve sosyal ağ kullanımının yaygınlaştığı günümüzde, bireylerin gitgide bir “hayat koçu” arayışında olduğunu fark eden Uplifers ekibi bu boşluğu doldurmak için yola çıktı.
Avrupa’da ve Amerika’da yaygın olan psikoloji, kişisel gelişim ve sağlıklı yaşam konsepti “well-being” teması altında, daha geniş bir perspektif ile yayın hayatına başlayan uplifers.com sloganları olan “İyi hisset, iyi yaşa!” dan da anlaşıldığı gibi fiziksel, ruhsal ve sosyal alanda pozitifliğe dikkat çekmek isteyen bir sosyal ağ. Kaliteli yaşam biçimini esas edinerek sağlıklı, mutlu ve dinç bir hayat yolunda kendini geliştirmeyi amaçlayan bireyler için düşünülen sitede yerli ve yabancı uzmanların makalelerini ve çeşitli yabancı kaynaklı web yayınlarının derlemelerini bulmak mümkün.
Uplifers.com‘u farklı kılan bir diğer özelliği ise yalnızca kişisel gelişim, sağlıklı yaşam ve cinsellik konsepti sunmak yerine bu içerikleri “leisure” temasıyla birleştirerek bireylere daha eğlenceli bir iletişim ağı sunuyor olması. İçeriklerine moda, seyahat ve iyi yaşam önerileri de serpiştirerek keyifli vakit geçirmenizi hedefliyor. Bu sosyal ağın bir parçası olmak, kendi deneyimlerini paylaşmak isteyen yazarlar, yazılarını editöryel ekibimizle paylaşarak, uplifers.com yazarlarından biri olabiliyor.
Bireylere pozitif sosyal ağ kullanımını aşılamayı hedefleyerek ‘trendy’ bir bakış açısı sağlayan uplifers.com iyi hissedip, iyi yaşamanız için yayın hayatına başladı. Pozitif bir güne başlamak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli; www.uplifers.com.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir