Cuma , 27 Mayıs 2022

iOS cihazlara özel oyun kumandası

En iyi oyun kalitesi için geliştirildi

Akıllı telefonlarda veya tabletlerde oyun oynamak bazen oldukça sıkıntılı bir durum olabiliyor, özellikle son zamanların yüksek grafik özelliklerine sahip futbol veya savaş oyunlarında, dokunmatik ekran sıkıcı sorunlara yol açıyor ve oyunu tam anlamıyla oynamak mümkün olmuyor. Mad Catz tarafından geliştirilen yeni oyun kumandası, iOS tablet ve telefonlarda, daha kaliteli oynayış imkanı sağlıyor.

Mad Catz, Micro C.T.R.L.i ve C.T.R.L.i olarak piyasaya iki farklı oyun kumandası sundu. iPhone 5, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini 2 ile uyum sağlayan C.T.R.L.i ve Micro C.T.R.L.i, oyunlarda tam performanslı oynayış sunmak için tasarlanmış. Cihazlar üzerinde 4 yönlü D-Pad, X, Y, A ve B tuşları yer almakta. Bunun yanı sıra analoglar da unutulmamış, her iki modelde de çift analog yer alıyor.

Mad-Catz-C.T.R.L.i-1

Gelelim, bu iki ürünün fiyatına. Dolar açısından bakacak olursak, çok da pahalı ürünler değil fakat fiyatlandırmayı TL cinsinden yaptığınızda ortaya 100 TL civarında bir fiyat çıkıyor. C.T.R.L.i fiyatı 50 dolar olarak belirlenmiş. Micro C.T.R.L.i için daha az ücret ödüyorsunuz, fiyatı 40 dolar. 

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir