iOS için Olmazsa Olmaz 3 Büyük Mail Uygulaması

Apple’ın iPhone ve iPad cihazları içerisinde kullandığı iOS işletim sistemi kendinden bir mail uygulaması ile birlikte geliyor. Fakat gerek sınırlı olması gerek de tasarımının kullanıcılara tam olarak istediğini sunmuyor olması nedeniyle birçok kişi daha farklı ve alternatif çözüm arayışına giriyor. Siz de maillerinizi daha görsel ve işlevsel olarak kontrol etmek istiyorsanız, olmazsa olmaz 3 mobil uygulamayı cihazınızda denemeyi unutmayın.

Yapılacak listesi oluşturmanın 7 püf noktası

Gmail iOS

Gmail’in iOS uygulaması sayesinde mailleriniz uygulamanın hızlı çalışması sayesinde her an eşitlenebiliyor ve mail uygulamasına girip güncelleme yapmanıza gerek kalmadan mailler anında size ulaşıyor. 5 maile kadar kontrol etmenize olanak tanıyan Gmail iOS uygulaması ayrıca ek dosyalarını indirip, görüntüleme konusunda da büyük bir performans sunuyor.

Microsoft Outlook iOS

Outlook’un iOS sürümü sadece Microsoft bünyesindeki mailleriniz değil diğer servisler içerisindeki mailleri yönetme konusunda da büyük bir üstünlük tanıyor. Ekler konusunda başarısı ve sade tasarımı ile dikkat çekici olması MS Outlook iOS uygulamasını mutlaka denemeniz gereken bir mail uygulaması haline getiriyor.

Yandex Mail iOS

Türkiye pazarında köklü geçmişe sahip olmasa dahi meydana getirmiş olduğu servisleri ile Yandex öne çıkan teknoloji firmalarının arasında yer alıyor. Özellikle mail açısından web sürümünde kullanıcılara tam istediğini sunan Yandex aynı performansı iOS uygulaması ile de öne çıkarıyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir