https://juragankomik.com
Cumartesi , 20 Nisan 2024

iPasta Uygulaması Artık Türkçe

Gerçek İtalyan lezzetlerini sevenler iPhone’de buluşuyor…
Barilla iPasta uygulaması artık Türkçe
 
Yenilikçi ve farklı ürünleri ile Türkiye’de makarna algısını değiştiren Barilla’nın dünya çapında 600 bin kullanıcısı olan iPasta uygulaması şimdi Türkçe olarak Apple Store’de
 
Dünyanın bir numaralı makarna markası Barilla, dünya çapında yüzbinlerce iPhone kullanıcısı tarafından tercih edilen iPasta uygulamasını Türkçeleştirdi. Barilla’nın resmi iPhone uygulaması olan iPasta, mükemmel Akdeniz geleneklerinin tüm lezzetini sofralara taşıyor. “Identity &Innovation Grand Prix” ödülüne layık görülen uygulama, kullanışlı ve eğlenceli fonksiyonları içinde barındıran bir yemek rehberi.
Tüm iphone kullanıcılarının Apple Store’den ücretsiz olarak indirebileceği iPasta uygulamasını kullanmak son derece pratik ve hızlı. Uygulamanın “Süpermarket” bölümüne girerek, istenilen aktivite türünü, tarifin zorluk derecesini ve hazırlama süresini seçtikten sonra Barilla’nın önereceği tariflerden biri seçilebiliyor. Gerekli malzemeler, hazırlama şekli, şefin özel tavsiyeleri, besin değerleri gibi bilgiler de tariflerin içinde yer alıyor. Tarife özel malzemeler için otomatik olarak oluşturulan alışveriş listesi de kullanıcılar için büyük bir kolaylık.
Uygulamanın “Mutfak” bölümünde ise istenilen Barilla makarna çeşidi ve malzemeleriyle iPasta’nın kişiye özel önereceği tariflere ulaşılabiliyor. İtalya’nın farklı bölgelerine özgü zengin tarif seçeneklerini kullanmak içinse “Bölgesel Tarifler” bölümüne girmek yeterli.
iPasta uygulaması makarna severlerin karşısına çıkan iki soruna da çözüm getiriyor. “Makarna Zamanlayıcısı” sayesinde her zaman “al dente” makarna pişirmek sorun olmaktan çıkarken “Spaghetti Ölçer” de kişi sayısına göre spaghetti miktarını tespit etmeyi sağlıyor.
Barilla gibi gelenek ve yeniliği birleştirmeyi seven ve harika İtalyan yemekleri pişirmekten hoşlananlar için iPasta tam da aradıkları uygulama…
 
Barilla Hakkında
1877 yılında makarnanın anavatanı İtalya’nın Parma kentinde küçük bir ekmek fırını ve makarna dükkânı olarak doğan Barilla, bugün Dünya’nın en önde gelen İtalyan gıda şirketlerinden biridir.
Barilla, halen makarna sektöründeki dünya liderliğinin yanında, makarna soslarında Kıta Avrupası’nda, unlu mamuller (ekmek, kraker, bisküvi, çikolata kaplamalı gofretler, kekler) alanında İtalya’da, gevrek ekmek alanında ise İskandinav ülkelerinde lider konumundadır.
Barilla’nın şu anda toplam 41 üretim merkezi 13’ü İtalya’da ve 28’i İtalya dışında bulunmaktadır ve ürünleri 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Her yıl; Barilla, Mulino Bianco, Voiello, Pavesi, Alixir, Academia Barilla, Wasa, Harrys (Fransa ve Rusya), LiekenUrkornand Golden Toast (Almanya), Misko (Yunanistan), Filiz (Türkiye), Yemina ve Vesta (Meksika) markaları altında dünyanın dört bir yanındaki sofralara yaklaşık 2,5 milyon ton gıda ürünü sunulmaktadır.
Barilla, bugün dünyanın en saygın gıda şirketlerinden biridir ve geleneksel mutfak prensiplerine ve değerlerine saygılı, çalışanlarını temel varlık olarak kabul eden ve öncü üretim sistemleri geliştirmesiyle İtalyan know-how’unun dünya çapında tanınan bir sembolüdür.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir