Perşembe , 26 Mayıs 2022

iPhone 6 incelemesine dair bir video sızdırıldı

iPhone 6 hakkında siz neler biliyorsunuz bilmem, fakat yazar arkadaşların son aylarının sürekli konusunun iPhone 6 olduğunu belirtmekte fayda var. Apple’ın her ürünü hem sosyal medya hem de teknoloji pazarı üzerinde büyük bir yankı uyandırıyor. Durum böyle olunca Apple ile ilgili olarak sunulan her türlü sızıntı da adeta gerçek bir haber niteliği taşıyor. Tabii olarak böyle bir düzenden dolayı sürekli olarak birileri Apple’a dair internet sızıntılarının sahibi olmak isteyen taraf oluyor. Bu seferki internet sızıntımız ise Rusya’dan geldi. Fakat hem itiraf hem de kabul etmek gerekir ki şimdi ki iPhone 6 sızıntısı şuana kadar gelenler arasında hiç şüphesiz en iyisi!

Apple’ın gerçekleştireceği etkinlik ile tanıtılacak olan iPhone 6 için 9.9.2014 tarihini beklememiz gerekiyor fakat anlaşılan herkes bu tarihi beklemeye meraklı değil. Rus bir YouTube kullanıcısı bugün iPhone 6’nın 4.7″ modeli için yeni bir karşılaştırma videosu çekti ve bunu kanalı üzerinden yayınladı. Video içerisinde iPhone 6’nın öne çıkan özelliklerine değiniliyor ve Apple’ın şuanlık son jenerasyon cihazı olan iPhone 5S ile karşılaştırması yapılıyor.

Tabii ki video kullanıcının ana dili yani Rusça olarak yayınlanıyor fakat global olarak sayısız kullanıcı tarafından izleneceği bilindiği için bir de ingilizce alt yazı eklemişler. Eğer 9 Eylül’den önce iPhone 6’ya bir bakış atmak isterseniz videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir