Cuma , 27 Mayıs 2022

iPhone 6’ya özel fiziksel klavye

Hem kılıf, hem fiziksel klavye

Apple, iPhone 6’ları piyasaya süreli sadece bir kaç ay oldu diyebiliriz fakat piyasa şimdiden 100 binlerce iPhone 6 ve iPhone 6+ aksesuarı ile doldu taştı. Eğer akıllı telefonlarda mesaj, e-posta veya herhangi bir yazı yazarken dokunmatik ekran klavyesini kullanmayı sevmiyorsanız, yeni iPhone 6 aksesuarı olan Typo2 tam size göre bir ürün olabilir.

Karışıklık olmaması için belirtelim, Typo2 adlı fiziksel klavye kılıfı, sadece iPhone 6 modeli için, yani 4.7 inçlik iPhone için tasarlanmış. iPhone 6 Plus için şuanda böyle bir ürün bulunmamakta fakat en kısa zaman içerisinde geleceği de temin edilmiş durumda. Cihaz, iPhone 6 akıllı telefonunuza kılıf misali yerleştiriliyor, daha sonra ekran klavyesi yerine fiziksel klavyeyi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Cihazın tek kusuru, takıldığında telefonu daha büyük hale getirmesi diyebiliriz. Bu özelliğinin dışında kılıf olarak telefona geçirilmesi, telefonu darbe ve çizilmeye karşı koruyan bir özellik olmuş. Typo2 adlı fiziksel klavye ürünü ülkemizde satışa sunulmamakta fakat ülkelere gönderim yapılabiliyor. Yani internetten satın alabiliyorsunuz. Cihaz için 99 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

 

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir