Perşembe , 7 Temmuz 2022

iPhone’u şarj etmek için yeni bileklik QBracelet yolda

iOS işletim sistemini kullanan akıllı cihaz serisi iPhone‘un kalitesini anlatmaya zaten gerek yok. Fakat, her kaliteli ürünün de kullanıcıları tarafından eksik bulunan bazı yönleri var. Eğer konumuz iPhone ise ilk akla gelen sorun mutlaka şarj problemi olacaktır. Nitekim akıllı telefon teknolojileri çok fazla gelişirken cihazlarımız içerisinde yer alan batarya teknolojisi maalesef neredeyse sabit kalıyor. Bu durumu aşmak için de ya şarjlı kılıf gibi yöntemlere başvurmak zorunda kalıyoruz ya da dışarıda genellik son jenerasyon iPhone şarj cihazı bulmanın şans işi olduğu için işimizi garantiye alıp cebimizde mutlak suretle bir iPhone şarjı taşıyoruz.

q-designs_bracelet-open

QBracelet aslında biraz kabul ediş, biraz moda biraz da teknoloji. Nitekim batarya teknolojileri aynı kaldı ve kalacak gibi görünüyor. QBracelet aslında bir bileklik fakat oldukça şık görünüyor. Ortadan ikiye ayırdığımız zaman ise bu aksesuar bir anda bir iPhone Şarj aleti oluveriyor. Aslında biraz ironik göründüğünü kabul etmemiz lazım. Ürünün yaratıcısı olan Q Desing’de sanırım batarya sıkıntıları nasıl olsa daha yıllarca düzelmeyecek en azından biz moda ile karışık bir çözüm getirelim demiş olabilir.

q-braclet

Farklı renklerde ve muhtemelen boyutlarda üretilecek olan QBracelet‘ler henüz maalesef satışta değil. Fakat satışa çıktığında Türkiye’den de büyük bir ilgi alacağını şimdiden öngörebilmek mümkün.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir