https://juragankomik.com
Cuma , 19 Nisan 2024

IPZ Youth 2011-Sosyal Medyada Gençlerin Hastası Olduğu Marka Olmak

Sosyal medyada olmak ya da olmamak… İşte bütün mesele bu. Gençliğin kalbine giden yol sosyal medyadan geçiyor. “Gençlerin hastası olduğu marka” olmanın tüyoları 22 Eylül’de IPZ Youth 2011’de açıklanıyor. Zirveye katılacak 400 şanslı genç ise özel Facebook uygulaması “İPZ Youth – SOSYOMETRE” ile aranıyor. İşte karşınızda bol like’lıve paylaşımlı bir organizasyon. Sakın kaçırmayın!

“Youth will like you!”Bu yıl, 21-22 Eylül 2011 tarihlerinde,altıncısı düzenlenecek olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), ikinci gününde sıra dışı ve genç bir konseptlekarşınızda olacak: İPZ Youth 2011. “Sosyal Medya ve Markalar: Markalardan gençlere, gençlerden markalara” konseptli zirvenin ikinci gününde kuralları gençler koyacak, “Sosyal Medya ve Gençler” başlığı altında “Youth will like you!” denecek. “Gençlerin hastası olduğu marka” olmanın tüyoları IPZ Youth 2011’de açıklanacak. Gençlik iletişim ajansı Youth Republic ile sosyal medya ajansıDigital Youth tarafından tasarlanan ve Dekatlon’un desteğini alanİPZ Youth 2011, Efes Pilsen’in ana sponsorluğuyla veMMI ve Marketing Türkiye’nin ev sahipliğiyle gerçekleşecek. Zirve boyunca markalar ve gençler, interaktif bir sosyal medya macerası yaşayarak ilk kez bu kadar yakın ve yaratıcı bir şekilde bir araya gelecek. Amaç, markaların yeni gözdesi sosyal medya ve onu en iyi kullanan gençlerin yenilikçi markalara yol göstermesini sağlamak. İPZ Youth 2011, interaktif pazarlamanın yükselen trendi sosyal medya iletişimini tüm yönleriyle gözler önüne serecek.

İPZ Youth – SOSYOMETRE “400 Paylaşımcıyı” arıyor!İPZ Youth 2011’e yalnızca 400 şanslı genç katılabilecek. Bu 400 gencin bulunması için de zirvenin mantığına uygun bir yol bulundu: Digital Youth tarafından tasarlanan Facebook uygulaması “İPZ Youth – SOSYOMETRE” (http://facebook.com/ipz2011). Builginç Facebook uygulaması sayesinde gençler, Facebook duvarlarında, bilgilerinde, fotoğraflarında ve videolarında “İPZ Youth 2011” konulu paylaşım yaptıkça ya da arkadaşlarını bu uygulamaya davet ettikçe puanlarını artırarak davetiye kazanma şansını yakalıyorlar. İPZ Youth – SOSYOMETRE şu anda Facebook’ta çalışıyor ve “En paylaşımcı benim!” diyen gençlerin puanlarını ölçüyor. Bakalım en yüksek puanı toplayarak davetiye kazanan “400 Paylaşımcı” genç kimler olacak? Sosyal medya gerçek olacak!İPZ Youth 2011’in tüm detayları sosyal medya dünyasına özel olarak tasarlandı ve kurgulandı. Sosyal medyanın ünlüleri, en çok tıklananları, en çok like’lananları, paylaşılanları ve tweet’lenenleri… Türkiye’nin ilk “Sosyal Medya Sergisi”, “Yıla Damgasını Vuran Sosyal Medya Fi̇lmleri Gösterimi”, herkesin oturmak istediği “Twitci Bank” ve tabii ki kaçırılmaması gereken “Like Me AfterParty”! Hepsi İPZ Youth 2011’de olacak. Zirve boyunca sürpriz uygulama ve etkinlikler, sosyal medyadan fırlamışçasına katılımcıların karşısına çıkarılarak benzersiz deneyimler sunulacak. Son derece gerçek ve hatta zaman zaman üç boyutlu hale gelmiş bir sosyal medya macerası yaşatılacak. En önemli kural ise daima online olmak…

Bu konuşmacılara dikkat!İPZ Youth’un çok özel konuşmacılarına gelirsek… Efes Türkiye İletişim Müdürü Emre Topsakaloğlu, Efes Türkiye Efes Markalar Pazarlama Müdürü Koray Ardıç, Kullanıcı Deneyim Tasarımcısı ve Ürün StratejistiSummerBedard, AVEA Pazarlama İletişimi Direktörü Sinem Üner Ünsal, AVEA Dijital & Doğrudan Pazarlama Birim Müdürü Ömer Lütfi Diri, MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu, “Bedük TTNET Müzik’le Facebook’daFul’lendi!” ile Bedük, Murat Kahraman ve Özgür Alaz, SOBEE Stüdyoları Genel Müdürü Mevlüt Dinç, ConentoInsights&Analytics Genel Müdürü Melis Tufur, Novartis Uzmanlık İlaçları Bölüm Direktörü Yalçın Göl, Local Time Genel Müdürü Arzu Küfündür, KoçSistem Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Can Barış Öztok, Youth RepublicGroup CEO’su Serhat Gürcü, R/GA Digital Reklam Ajansı – New York New York’dan interaktif tasarımcı Songül Aslantürk, blogger’larZeynep Özata, Alemşah Öztürk, Selim Yörük, Yalçın Pembecioğlu, Onur Yüksel, Arzu Cihangir, Meltem Gündüzlü ve Refik Çağlayan…Bu önemli isimler, sosyal medyanın sihirli güçlerini ve sosyal medya deneyimlerini paylaşacak. Siz sadece takipte kalın ve gençliğin yeni gözdesi olmak için hazır olun… IPZ Youth 2011, sizi “Youth willlikeyou!” deneyimine davet ediyor.

www.facebook.com/ipz2011www.ipz2011.net

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir