Çarşamba , 7 Aralık 2022

İstanbul’u bu Blogla Daha Çok Seveceksiniz

Tarih + Mimari + fotoğraf +video ”  ile atıfta bulunan  betticket alışılagelmişin dışında,seyri istanbul ikonik dili ile taptaze bir website olarak gözümüze çarpmakta !

betticket sitesi ruhunu, görsel zenginlik ile dile getirmiş İstanbul’un güzelliklerini heyecanını en güzel şekilde istanbul severlere aktaran faydalı bir blog.

Okurlar, Seyri İstanbul blogunda İstanbul’u en eski haliyle görme fırsatı bulacak. İstanbul’da yaşayın ya da yaşamayın, bu siteye mutlaka göz atın.

Seyri İstanbul, özellikle İstanbul’da yaşayan okurlar için çok önemli bir site. Yaşadığı yeri, her gün gelip gittiği yerleri gören okurlar, Seyri İstanbul blogunda en eski haliyle görme fırsatı bulacak.

Tarihi İstanbul’un en eski hallerinin fotoğraflarının bulunduğu Seyri İstanbul blogu, resimlere bakarken arka planda çok hoş da bir müzik çalıyor. İstanbul’da yaşayın ya da yaşamayın, bu siteye mutlaka göz atın.

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

One comment

  1. Barış seven

    Çok güzel bir site emeği geçen herkesin eline sağlık çok başarılı çok beğendim böyle bir paylaşımı unutmadığınız için :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir