Perşembe , 7 Temmuz 2022

İstenilen Tüm Bilgiler Saniyeler İçinde Ceplerde

Toplu mesaj gönderme işlemlerinde operatör farkının bir önemi yoktur. Aynı anda tüm operatörlere istenen her mesaj gönderilebilmektedir.
Toplu SMS gönderimi ile tüm firmalar, dernekler, kurum ve kuruluşlar istedikleri her türlü bilgiyi, haberi ve kampanyayı toplu mesaj ile hedef kitlelerine gönderebilmekte ve bu gönderimlerin de geri dönüşlerini almaktadır. Son derece hızlı ve güvenli bir yol sunan toplu mesaj gönderme aynı zamanda uygun fiyatları ile de işletmelerin en çok başvurduğu yol olmaktadır. Hayatımızın vazgeçilmezi olan ve ellerden düşürülmeyen cep telefonlarına bu bilgilerin geçilmesi gönderilen bilgiden ve haberden anında haberdar olma imkanını sunmaktadır. Mail, arama, davetiye veya başka yollar ile ulaşmaktan daha güvenli ve daha pratik bir yol sunan kısa mesaj ile toplu SMS atma her zaman için yüksek avantaj sağlamaktadır. Toplu mesaj gönderiminde her zaman için geri dönüş imkanı alınmaktadır. Giden mesajların kaçının ulaştığı ne kadar sürede ulaştığı gibi birçok bilgi rapor edilebilmekte ve böylece de hedef kitlesinin tüm bilgileri alınabilmektedir. Saniyeler içinde milyonlarca kişiye ulaşım sağlayabilecek olan toplu SMS hizmeti aynı zamanda bilgilerin sağlam bir şekilde yerine ulaştığının da kanıtı olacaktır. Toplu mesaj gönderme işleminin en avantajlı yanlarından biri de kısa metinlerden oluşmasıdır. Okuyanlar için bir zaman kaybı oluşturmayacak olan bu mesajlar rahat bir şekilde anlaşılmakta ve istenen mesajların kolaylıkla hedef kitle tarafından algılanmasını sağlamaktadır.
• Toplu mesaj gönderme işlemlerinde operatör farkının bir önemi yoktur. Aynı anda tüm operatörlere istenen her mesaj gönderilebilmektedir.
• Toplu mesajlarda gelişmiş ve ücretli bir veri tabanına ihtiyaç olmamaktadır. Her bilgi işletim sisteminden mesajlar kolayca gönderilmektedir.
• Toplu mesaj gönderme işlemlerinde yurt içi ve yurt dışı mesaj gönderim fiyat tarifeleri değişmektedir.
• Toplu mesaj gönderme bölgesel yapılabileceği gibi Türkiye geneline de uygulanabilmektedir. Mesaj gönderim kişi sayısı hitap edilen hedef kitlesine göre belirlenebilmektedir. 100 kişiden 1 milyon kişiye kadar mesaj gönderilebilmektedir.
Toplu Mesaj Göndermenin Fiyatları Uygun Etkisi Fazladır
Toplu mesaj gönderiminde toplu sms fiyatları mesaj karakter sayılarına ve mesaj gönderim sayılarına göre farklılık göstermektedir. Örneğin bir mesaj bedeli için 160 karakterden oluşan mesajların gönderilmesi gerekir. 160 karakterden fazla olan mesajlarda ücret değişkenlik göstermektedir. Mesaj gönderim sayılarında da aynı şekilde fiyat farkları oluşmaktadır. Toplu SMS gönderim fiyatları ayrıca zamana göre de farklılaşmaktadır. Bir kereye mahsus mesaj gönderim ile belli periyotlarda mesaj gönderilmesi farklı fiyatlar oluşturmaktadır. Toplu mesaj gönderme işlemlerinde mesaj alıcıya ulaşmaz ise bu mesajlar ücrete tabi olmaz ve bu gitmeyen mesajların ücretleri talep edilmez. Bunun için ise 24 saat ile 48 arasında zaman farklarının oluşması gerekmektedir. Çünkü mesaj gönderilen telefonlar kapalı veya kapsama alanı dışında olabilmektedir. Bu gibi durumlarda gönderilmeyen mesajların ücret tarifeleri paket dahiline geri eklenir ve bir sonraki toplu mesaj göndermeye eklenir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir