Perşembe , 26 Mayıs 2022

İsveç çakısı gibi şarj cihazı

Çok fonksiyonlu: Brunton Power Knife

Günümüzde en ihtiyaç duyduğumuz şeylerden bir tanesi şarj aletleri oldu diyebiliriz, öyle ki akıllı telefonları ve tabletleri günde iki kere şarj etmeden kullanmak pekte mümkün değil. Hal böyle olunca insanları işlerini kolaylaştıracak, günlük yaşantıda daha rahat olmanızı sağlayacak ürünler geliştirilmekte. Brunton Power Knife da bu ürünlerden bir tanesi.

İsveç çakısına benzeyen görünüşü ile cebiniz de rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürün, aslında bir şarj kablosundan ibaret. Adaptör sorun olmasa da şarj cihazınızın USB kablosunu taşımak tam bir eziyet, Brunton Power Knife ise bu durumu ortadan kaldırıyor. Üzerinde 3 adet giriş barındıran cihaz, taşınabilir şarj cihazları ile uyumlu olarak çalışıyor.

Cihaz üzerinde 1 adet microUSB, 30 pinli iPhone girişi ve yeni nesil iPhone modellerinde kullanılan giriş ile piyasaya 24.99 dolar fiyat etiketi ile giren Brunton Power Knife, şuanda stoklarda tükenmiş durumda, yani ilgi olduça yüksek gözüküyor. Eğer ürün ilginizi çektiyse, BURADAKİ bağlantıdan göz atmanızı tavsiye ederiz. Gelişmeler için takipte kalınız.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir