Cuma , 9 Aralık 2022

iTunes kırmızıya büründü

Apple AIDS hastalığına karşı destek veriyor

İnsanın bağışıklık sistemini devre dışı bırakarak kişiyi tüm hastalıklara karşı savunmasız bırakan AIDS hastalığına karşı Apple destek çalışmasını başlattı. Teknoloji devlerinden bir tanesi diyebileceği Apple, iTunes üzerinde ki kırmızı uygulamaların satışından 24 Kasım ile 7 Aralık tarihleri arasında gelecek olan kazancın tamamını AIDS ile savaş için bağışlayacak.

Global Fund’a bağışlanacak olan para içerisinde sizinde bir katkınız olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken iTunes üzerinden kırmızı uygulamalardan bir tanesini satın almak diyebiliriz. Başlangıçta da belirttiğimiz gibi, satışlardan elde edilen paranın sadece kar payı değil, tamamı Global Fund‘a bağışlanarak AIDS ile mücadele için harcanacak.

apple-red

Tekrar belirtmek gerekirse destek olmak için iTunes üzerinden sadece kırmızı uygulamaları satın almanız gerekiyor, normal uygulamalar ile destek vermek mümkün olmuyor, bu nedenle eğer aklınızda bağış yapmak gibi bir niyet varsa kırmızı uygulamalara yönelmenizi tavsiye ederiz. Apple gibi büyük bir teknoloji markasının başlattığı kampanya, diğer teknoloji firmalarına, hatta tüm firmalara örnek olacak bir davranış diyebiliriz. Gelişmeler için takipte kalınız.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

One comment

  1. çok sevindim allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir