Cumartesi , 26 Kasım 2022

Kadın parfüme, erkek güzelliğe bakıyor

Parfüm reklamlarında neden çekiciliği ön plana çıkardıklarını şimdi daha iyi anladım. Çünkü kadınların birçoğu erkeğin cazibesini parfümüne bağlıyor.

Twitter takipçilerimin kadın olanlarına “Bir erkeği çekici yapan nedir” diye, erkek takipçilerime ise “Bir kadını çekici yapan nedir” diye sordum. Gelen cevaplar güzeldi. Öyle ki kadınlar erkeği parfümüyle ya da kendine kadıköy еscort bakmasıyla çekici görürken, erkeklerde sade yada özgüveni olan kadınları çekici buluyor. Kadını çekici yapan en ilginç cevap bana göre hakyoldaş’tan geldi: İçindeki Allah korkusu.

MT_YL’nin verdiği cevap bana “helal süt emmiş kadın” tarifini hatırlattı. MT_YL’ye göre tebessümü, oturuşu, kalkışı, konuşması, hareketleri,tavrı…kısaca zarafeti kadını çekici yapıyor.

Erkeğin kadını sahiplenenini duymuştum ama kadının sahiplenmesini çekici bulan erkeği ilk defa duydum. Soyluemre, kadındaki sahiplik duygusunu, kişiliği ve özgüveniyle çekici buluyor.

ZEKİ ERKEKLERİN CAZİBESİ

Kadınlar özgüveni yüksek erkeğin yanı sıra zeki olanını da çekici buluyor. Şu ana kadar gelen cevaplar arasında “beni güldüren erkek” demediler. Demek ki ondan Beyaz, Cem Yılmaz gibi ünlü komedyenler hala bekar. Kadın elbetteki gülmeyi sever, ama hayatı çokta tiye almak istemez. Zeki cevaplar veren erkek her zaman cazip gelmiştir.

BAKIMLI OLMAK ÖNEMLİ

Sorulan soruya en çok kadınlar cevap verince analizim kadınlar üzerinden gidiyor. Hadi yine iyisiniz. Verdiğimiz bu bilgilerle az biraz kadınları anlamış olacaksınız. Kadınlar parfümün yanı sıra temizliğe de dikkat ediyor. Özellikle dişlerin ve ellerin temizliği çok önemli. Parfüm dediysek tabi terin üzerine sıkılan parfümlerden bahsetmiyoruz.

Kadın bir ses tonuna, bir zekaya tav olurken erkek illa ki güzellik diyor. Güzel kadın ile çekici kadın ya da mersin еscort yakışıklıyla çekici erkek arasında fark yok mu? Elbette ki var. Aslında çok güzel olmayan bir kadının ayrı bir cazibesi, ya da erkeğin ayrı bir cazibesi olabiliyor. İrfan_krk, duruşunu, Yunusa, uyumluluğa, içten gülümsemeye, güzel gözlere yada zekaya bakıyor. Esra’ya göre her iki tarafta aynı şeyleri istese de kadın dış görünüşün güzelliğiyle çekiciliği ayırt edebilirken, erkek bunu ayırt edemiyor.

Birçok kadın gibi ben de parfümüyle, dişlerinin temizliğiyle,elleriyle, zekasıyla bir erkeği çekici bulurken hemcinslerimden farklı olarak kol düğmesi kullanan erkeği çekici buluyorum. Burhan da aynı şekilde ellere dikkat ediyor, İsmail ise bakışları çekici buluyor. Jokerin dediği gibi kişilikten önce hepimiz dış görünüşle değerlendirme yapıyoruz.

 

 

Hakkında Şeyda Elif Güven

"Bilmek, lanetlenmektir" denilir. O zaman hep beraber lanetlenelim istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir