Perşembe , 2 Şubat 2023

Kafelere yönelik bir mekan rehberi, Cafedekeyif.com

Mekan rehberleri yeni mekanlar keşfetmek isteyen ya da yaşadığı, ziyarete gittiği şehrin neresinde hangi mekanın olduğunu merak edenler için faydalı projeler olmuşlardır. Mekan rehberi denilince akla hemen içinde farklı alanlarda hizmet veren tüm mekanların olduğu siteler gelir. Cafedekeyif.com ise “niş” bir mekan rehberi.

Mekan olarak sadece kafeler yer alıyor içeriğinde. Başta büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden kafeler sitede yer almakta ve bu kafeleri ölçütlere göre arayabiliyorsunuz. Söz gelimi İstanbul Beyoğlu’nda Waffle yiyebileceğim, nargile içebileceğim ve de Tabu oynayabileceğim kafeleri bul diyerek zevkinize ve isteğinize göre kafeleri kolayca bulabiliyorsunuz.

Yayına başlayalı uzun bir süre olmamasına karşın çoğunluğu büyük şehirlerde olmak üzere 81 ilden 500’e yakın kafeyi Cafedekeyif.com ‘da bulabiliyorsunuz. Siz de gezmeyi, bir yerlerde oturup arkadaşlarınızla sohbet etmeyi ve oyun oynamayı seviyorsanız işinize mutlaka yarayacak bir site. Kendinize uygun kafeleri kolayca keşfedebilirsiniz.

Hakkında BALIKADAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir