Cumartesi , 24 Eylül 2022

Kaliteli Kartvizit Fiyatları Bidolubaski.com’da

 

2014 yılında kurulan ve kaliteli baskı ürünlerine internetten sipariş vererek en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlayan bidolubaski.com, müşterilerinin ürün sipariş ve satış sonrası süreçlerine de destek oluyor.

12 kişilik müşteri destek ekibine sahip olan bidolubaski.com; kullanıcı dostu web sitesi ve altyapısı ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Merak ettiğiniz konularda anında canlı yardım alabilirsiniz.

Bidolubaski.com satış ekibi kartvizit satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda şunları söylüyor;

Kartvizit, iş hayatında kullanılan en önemli marka göstergesidir. Her ne kadar teknoloji gelişse ve digital kartvizit olarak internet siteleri önem kazansa da, geleneksel yöntemler de eskimiyor. İş amaçlı tanışan kişiler, birbirlerine hala kartvizitlerini vermektedirler. Birinin internet sitesini ya da farklı sosyal medya platformlarındaki hesabının adresini alıp öğrenmektense, kartvizitini almak çok daha pratik bir yöntemdir.

Kartvizitin yıllara meydan okuyan önemi göz önüne alınınca, kalitesine özen göstermek gerektiği gerçeği ortaya çıkıyor. Kullandığınız kartvizit, sizin ve yaptığınız işin kalitesini karşınızdakine yansıtan en önemli materyaldir. İnsanlar önce sizi, sonra kartvizitinizi, sonra işlerinizi görür. Bu yüzden zincirin halkalarını sağlam tutmanız gerekmektedir. Kaliteli kartvizit tasarımları ile halkalardan birini sağlamlaştırmış olacaksınız.

Kartvizitin kalitesi, fiyatını belirleyen tek detaydır. Standart kartvizitler, yani herhangi bir baskısı olmayan sadece logo ve belirlenen puntoda bilgilerin bulunduğu kartvizitler, en klasik ve en sık tercih edilenidir. Bu modellerin fiyatları da oldukça uygundur. Bunun dışında kabartma laklı kartvizit ve sıvama kartvizit olmak üzere iki çeşit kartvizit daha bulunmaktadır. Bu modeller, daha dikkat çekici ve daha şık oldukları için sizi bir adım öne çıkarırlar. Kartvizitinizin şıklığı, işinize özen gösterdiğinizin bir yansıması olarak görülür ve bu yansıma, size olumlu bir şekilde geri döner.

Kartvizitin baskı kalitesi kadar tasarımı da önemlidir. Bu noktada, işinizi ve sizi en iyi yansıtacak olan tasarımı bulmalı ve onu uygulamalısınız. Tasarımını hazırladığınız kartvizitleri kaliteli bir baskı halinde size sunmak ise Bidolubaski.com olarak bizim işimizdir. Siz, bilgilerinizi ve tasarımınızı yolladıktan sonra gerisini biz hallediyoruz ve sizin imajınızı olumlu yönde destekleyecek kaliteli kartvizitleri adresinize yolluyoruz. Sonraki aşamada yapmanız gereken tek şey, sizinle çalışmak isteyen kişilere, kartvizitlerinizi dağıtmak olacaktır.

Bidolubaski.com iş imajınızı destekleyecek en önemli materyalin kaliteli olması için tercih edebileceğiniz en doğru adrestir. Üstelik bu adrese gitmek için bilgisayar başında olmanız yeterlidir. Internetten verilen online baskı sipariş hizmetleri sayesinde, geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldıran bidolubaski.com’a girerek Türkiye’nin her yerden, günün herhangi bir saatinde sipariş vermeniz mümkün.

En son teknolojiye sahip olan bidolubaski.com’da üstün kalitede baskı hizmetlerini ekonomik fiyatlarla satın almanız mümkün hale geliyor. Bidolubaski.com sitesinden alışveriş yapmak oldukça güvenli. Ödeme işlemleri Global Sign 256 bit şifreleme sistemi ile korunuyor. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksit imkanı ve ücretsiz kargo avantajı sunuluyor.

Kartvizit ihtiyacınız varsa, hiç vakit kaybetmeden bilgisayar başına geçin ve sitemizi Bidolubaski.com’u ziyaret edin.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir