Pazar , 29 Mayıs 2022

Kampanya evrenini keşfedecek Grouponot’lar aranıyor

Türkiye’nin ilk grup satın alma sitesi olan Şehir Fırsatı’nı hayata geçiren Groupon, hem şehir sayfalarında sunduğu kampanyaları, hem de “Shopping” sayfasında yer alan ürünleri, kampanya yayınlanmadan önce hiçbir ücret ödemeden test edecek ve yorumlarını paylaşacak 30 Grouponot arıyor.

Yeni yerler keşfetmeyi, yeni deneyimler edinmeyi ve bunları insanlarla paylaşmayı seviyorsanız, şanslı gününüzdesiniz. Zira Groupon, hem şehir sayfalarında sunduğu kampanyaları, hem de “Shopping” sayfasında yer alan ürünleri, kampanya yayınlanmadan önce hiçbir ücret ödemeden test edecek ve yorumlarını paylaşacak toplam 30 cesur Grouponot arıyor. En seçkin Groupon kampanyalarını 3 ay boyunca ücretsiz deneyerek Groupon evreninde keşfe çıkacak olan 30 şanslı Grouponot, en iyi restoranlar, en ilginç tatlar, en dinlendirici tatiller, en rahatlatıcı bakımlar, hayatı kolaylaştıran ürünler ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle hayallerini gerçeğe dönüştürecek. Kampanyaları herkesten önce deneyimleyen Grouponot’lar, daha sonra deneyimlerini bir blog yazısı yazarak paylaşacaklar.

Nasıl grouponot olunur?
Groupon’un ve sunduğu kampanyaların hayranı mısınız? Her sabah uyanır uyanmaz ilk iş, Groupon’dan gelen e-postalara mı göz atıyorsunuz? Yaşadığınız şehrin her yerini avucunuzun içi gibi mi biliyorsunuz? Arkadaşlarınız bir yere gitmeden önce size mi danışıyor? Çevreniz fikirlerinize önem veren insanlarla mı dolu? Cevabınız “evet”se, kusursuz bir Grouponot adayısınız!

Bir Grouponot adayı olmak için 15 Eylül 2012 tarihine dek https://www.sehirfirsati.com/deals/yeni-istanbul/Groupon/9784029 adresindeki formu doldurmak yeterli. Başvuru sırasında deneyimlerden bahsetmek ve aktif olunan sosyal ağlardaki profilleri göndermek de büyük önem taşıyor. Bu 30 şanslı kişi arasına girebilmek için forma eğlenceli, cool ve trendy görünen bir fotoğraf ya da yaratıcılığı sonuna dek kullanarak sürpriz videolar eklemek de adaylara önemli bir avantaj sağlayacak.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir