https://juragankomik.com
Cuma , 14 Haziran 2024

Kanoute Fabregas’a Neden Vurdu ?

Dün akşam oynanan ve büyük bir çekişme içinde geçen Barcelona Sevilla maçı golsüz berabere bitti. Ancak maça damgasını Sevilla’nın yıldızı Kanoute’nin Barcelona’lı Fabregas’ ı tartaklayıp kırmızı kart görmesi vurdu.Dün akşam oynanan karşılaşmanın 90 ıncı dakikasında Barcelona’lı Messi’nin penaltı kullanacağı sırada orta alanda bir karışıklık oldu ve kameralar olaya döndüğünde Kanoute’nin Fabregası’ı boynundan tutup birşeyler söylediği görülüyordu. O sırada herkes Kanoute gibi bir oyuncunun bunu neden yaptığını düşünürken hakem Kanoute’ye kırmızı kart gösterdi.

Daha sonra kameraların farklı açılardan pozisyonu tekrar gösterdiğinde görüldü ki Kanoute’nin Fabregas’a arkası dönük olduğu sırada Fabregas’ın birşeyler söylediği ve Seviilla’lı yıldızın ondan sonra sinirlenip Fabregas’ın üstüne gittiği görüldü.

Şimdi herkes Kanoute gibi sakin bir futbolcunun nasıl böyle çileden çıktığını düşünüyor?

Ancak tahmin yürütmek ve bu olayın nedenini bulmak çok da zor değil. Daha önce faşistlik konusunda sabıkalı Barcelona futbolcuları ve taraftarları (Etoo’ya atılan muzlar, Mesut’un David Villa’ya saldırması ve sonradan Mesut’un söylemiyle ortaya çıkan David Villa’nın İslam’a yaptığı hakaret.)

Ve şimdi bu olay. Sevilla’lı futbolcuların maçtan sonra yaptığı açıklamalara göre Fabregas’ın Malili futbolcuya pis Arap dediği açıklandı. Barcelona cephesinden ise bir açıklama gelmedi.

Bir faşistlik kokusu alındığı kesin ancak ilerleyen günlerde Kanoute’nin de yapacağı açıklamalarla bu olay aydınlanacak…

video

sonhaberler.com’ Turgay Candan ‘

Hakkında Turgay Candan

İletişim Öğrencisi / Kurgu-Montaj İşçisi / Şeyhinin Talebesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir