Perşembe , 8 Aralık 2022

Kara Murat Filminin Yapımcısından Zehir Zemberek Açıklama!

Fatih’in fedaisi Kara Murat filmi sosyal medyada çok konuşulmuş bazı odakların hedefi haline gelmişti. Filmin yapımcısı Murat USTA yaptığı açıklama ile sosyal medyada başlatılan linç kampanyası hakkında çok sert bir açıklama yaptı.  Açıklamanın tam metni şöyle;

Kamuoyuna duyuru,

Büyük emekler harcayarak yapmış olduğumuz Fatihin Fedaisi Kara Murat filmimize ve bu film üzerinden şahsıma birkaç gündür büyük bir karalama kampanyası ve yıpratma çalışması belli kesimler tarafından organize edilmektedir. İddia ediliyor ki şahsım sosyal medya üzerinden insanları tehdit ediyor ve korkutuyormusum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir hukuk devletidir. Ben de bu memleketin bir evladıyim. Eğer ki birini yada birilerini tehdit ettiysem herkes hukuk yoluyla hakkını arayabilir.Benim tepkim daha izlemeden şahsıma, aileme, 2 yaşındaki evladıma ve yüzlerce insanın emek verdiği filmimize karşı bu ahlaksız ve hain saldırılara yöneliktir.

Ecdad, büyük komutan, muzaffer, çağ kapatıp çağ açan Fatih Sultan Mehmed Han’ın filmde gecen; “Devlet’i Âliyye’nin içi hainlerle dolmuş durumda.” Sözü nedense malum kesimleri rahatsız etmiş. Bugün de devleti ele geçirmeye çalışan her türlü paralel hain gruplar bu hesaplasmalari bizim uzerimizden yapamayacaklari gibi her türlü platformda da medeni ölçüler dahilinde bizi karşılarında bulacaktır. Bu 1000 yıldır devlete ihanet eden fikir yoksunu çevrelerin rahatsızlık sebebi bellidir. Dün Fatih Sultan Mehmed Han’in mücadele ettiği hainlerle bugun de biz her türlü mücadeleye yüce milletimizle birlikte hazırız.

İlk sinema filmimiz olmasina ragmen, çoğu film yapimcisinin hayalinde dahi göremeyecegi gişe basarisina ulasmisken bu tür iftiralarla gündeme gelmemiz dikkat çekicidir. Bataklıkta yaşayan ve sinek gibi, asalak gibi, insanlıktan nasibini almamış, ruhu kirlenmiş kişilerin hem bu dünyada, hem ahirette kendi layığini bulacağı aşıkardir.

Filmimiz elbette ki herkes tarafından belirli bir üslub ile elestirilebilir. Ancak ne kadar ilginç ki daha film gösterime girmeden bu maksatli haberler yayılmaya başlamıştır. Bu memleketi yerin dibine sokan, utanç vesilesi olan, küfür dolu filmlere tek kelime edilmiyor, baş tacı ediliyorken bize yönelik böyle bir süreç hayret vericidir. Biz aklı selim her türlü öneri ve eleştiriye açığız. Hatta bu görüşleri seyircilerimiz bize haftanın her günü, her saati ulastirabilir. Bu linç kampanyasının karsisinda bizi ayakta tutan samimi seyircilerimizin filmi sahiplenmesi ve yaptıkları övgü dolu yorumlardir. Onlarada bir kez daha bu vesile ile teşekkür ederiz.

Unutulmasin ki biz inancımız ve edebimiz geregi; “Dik dururuz ancak asla diklenmeyiz. “Bu karalama ve yıpratma kampanyalarının karşısında asla geri adım atmayacagimizi da hatırlatırız. Bu sinema filmi üzerinden siyasi hesaplasmalar içinde bulunmak isteyenler bilsinki biz böyle ucuz iliskilerin içinde olmadık, olmayacagiz. Geldiğimiz ve gidecegimiz yer bellidir.Bu hainlerin yapmış oldukları eski Türkiyeden kalma aliskanliklarin devamıdir. Bilinçaltındaki sapikliklarin dışavurumudur.
 
Bu memleketin haini de , kahramanlari da dün olduğu gibi bugün de bitmez. Yüce milletimizle birlikte son ses haykiriyoruz;

“Kara Murat biziz ve Yüce Allah’tan başka kimseden de korkumuz yoktur.”

Murat USTA
Fatihin Fedaisi Kara Murat
Yapımcı

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir