Pazar , 25 Eylül 2022

Karabiga Belediyesi Sosyal Medyada Yerini Aldı

 

 

 

 

 

 

 

Belediye Başkanı Muzaffer Karataş

    

 

Az Yatırım Çok Tanıtım! sloganıyla yola çıkan

Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı olan Karabiga Belediyesi, sosyal medyada aktif bir biçimde yer almak için kolları sıvadı. Usmed (Uluslararası Sosyal Medya Derneği) Genel Başkan Yardımcısı Taha Süren’in çalışmaları ve Belediye Başkanı Muzaffer Karataş’ın ilgi ve desteğiyle başlatılan proje kapsamında, ilk etapta belediyenin twitter sayfası açılmış durumda…

 

 

 

 

 

 

Daha sonra facebook, flickr ve video paylaşım siteleri ile devam edecek olan projeye başkan Karataş büyük destek veriyor ve şöyle diyor: “Beldemiz özellikle Marmara Bölgesindeki şehirlerde yaşayan vatandaşlar için çok cazip, turizme yüzde yüz elverişli bir iklime sahiptir. Göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana altyapı ve tesis anlamında hem birçok hizmet yaptık, hem de girişimcilerin önünü açmaya çalıştık.

 

 

 

 

 

 

 

Belediyenin Yeni Modern Logosu

Bundan sonraki süreç, attığımız bu temellerin üstünde hızlıca yükselen değerler oluşturacaktır. Sahilimiz, balığımız, koylarımız ve plajlarımız insanların bir kez gelip de daha sonraları vazgeçemeyecek güzellikleri barındırıyor. Ancak, tanıtım ve medya alanında ne yazık ki zayıf kaldık. Bu durumun az yatırımla daha çok tanıtım yapabileceğimiz, geleneksel medyanın yerini alan sosyal medya ile çözülebileceğini fark ettik.”

 

 

 

 

 

 

Bir belde belediyesinin sosyal medyada olma çabası elbette ki takdire şayan bir güzellik. Nice büyük kurumun ve belediyenin daha hesapları dahi yokken, var olanların da profesyonellikten uzak olduğunu düşünürsek, bizler de Karabiga Belediyesi’ni Sosyal Medya Haber olarak tebrik ediyoruz.

Karabiga Belediyesi twitter hesabı: @Karabigabeltr

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir