Cuma , 27 Mayıs 2022

Karadayı Dizisi Sosyal Medyada Beklentileri Yükseltti

Kenan İmirzalıoğlu’nun 70’li yıllarda Beyazıt’ta yaşayan bir kabadayıyı, Bergüzar Korel’in ise bir hakimi canlandırdığı ‘Karadayı’ dizisinin ilk bölümü bu akşam seyirciyle buluşuyor!

Ezel’in yönetmeni Uluç Bayraktar’ın çektiği Dizi 1970’li yılların Beyazıt’ında geçiyor. İmirzalıoğlu ‘Mahir’ adlı bir kabadayıyı, Çetin Tekindor onun babası ‘Nazif’i, Bergüzar Korel ise ‘Hakim Feride’yi oynuyor. Olaylar; semtte kunduracılık yapan ‘Mahir’in babası ‘Nazif’in hapse atılıp idama mahkum olmasıyla başlıyor ve devam ediyor.

imizzalioğlu dizi ile birlikte

Dizi sosyal medyada ilk bölümü yayınlanmadan şimdiden konuşulmaya başlandı bile. Resmi twitter hesabı çalışmaya başladı ve ilk hashtag’ı da belirlediler

KARADAYI Official ‏@KRDYofficial #BugünGünlerdenKaradayı Saat 20:00 Herkes ATV Ekranlarında.. Karadayı’yı İzleyin! İzletin!

Ulaş Güler ‏@UlasGuler Kucuklugumden beri bu sektördeki tek efsanem bugun yeni dizisiyle dönüyor,şimdiden heyecanlıyım. KARADAYI ! İzleyin,izletin.

Onur Bilge ‏@OnurluKalem Geciken adalet, adalet değildir. KARADAYI

Göksu Özdemir ‏@Goksuzdemir2 Bugün Karadayı dizisi başlıyo sonunda beklediğim gün

sbnmdllgl ‏@sebnemdilligil gunaydinnn:) karadayı bu aksam ATV de … heyecanliyiz :)

mehmet çağatay kamit ‏@cagatay_kamit Ezel dizisiyle gözümde devleşen Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Karadayı bugün atv’de …

Didem Karakum ‏@didemkarakum @eylemmmc @semaergenekon bu akşam saat 20.00’de ekrana kilitleniyoruz heyecanla #Karadayı izliyoruz,eminim çok güzel olmuştur :)

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir