Cumartesi , 28 Mayıs 2022

Kemal Belgin Bir Soru ile Sosyal Medya Yıldızı Oldu-Video

USTA YAZAR KEMAL BELGİN ÖYLE BİR SORU SORDU Kİ, HERKESİN DİLİNDE.. BELGİN BİR ANDA TWİTTER’DA DÜNYADA İLK 5’e GİRDİ. (Video)
Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Şike Kararı” için yapmış olduğu basın toplantısında, konuşmasını tamamlayan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Basın mensuplarının arasından öyle bir soru geldi ki; sorunun sahibi Kemal Belgin sanal alemde 10 dakika içinde en çok konuşulan isim oldu.. İŞTE USTA KALEM KEMAL BELGİN’İN SORUSU, İŞTE DETAYLAR..

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar basın mensuplarından gelen soruları cevapladığı sırada, öyle bir soru geldi ki, ortalık adeta buz kesti.. İşte usta yazar Kemal Belgin’in TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’a sorduğu o soru.

“Birşeyi anlamakta güçlük çektim, şu anda tutuklu bulunanların disiplin kuruluna sevkedilmiş olmalarını anlayamadım. 2-TFF anladığımıza göre bu şike ve teşvik konusuyla ilgili kararları adli mecrilerin son çalışmalarından sonra verecek. O zaman şunu sormak istiyorum; acaba bundan böyle lig fikstürünü Spor Toto Teşkilatı, haftalık maç cezalarını Adalet Bakanlığı mı verecek yoksa TFF bu uygulamalarına devam edecek mi?”

Twitter, Facebook gibi sosyal ağlarda TFF başkanının açıklamalarıyla ilgilenen binlerce kişi Kemal Belgin’in bu sorusunu çok beğendi ve Kemal Belgin Twitter’da dünya sıralamasında (World Trend Topic) ilk 5’in arasına girdi.

İşte o liste.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

4 comments

  1. twitter’da ilk 5 diyor. bunun istatistiğini de twitter tutuyor. önce bi interneti öğreninde öyle haberi eleştirin.

  2. yapma kardeşim yapma canım

    google a World Trend Topic yazdım hiç bişey çıkmıyo.bırak allaasen ya.
    trendsmap.com bu işin asıl sayfasıdır esamesi bile yok.yalancını…?

  3. ”BELGİN BİR ANDA TWİTTER’DA DÜNYADA İLK 5′e GİRDİ”.bunu nasıl tespit ettin,hangi veriye dayandırıyon,bu ezikliğin sebebi ne? kıçından haber uydurmak budr aga.tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir