Pazartesi , 6 Şubat 2023

KİNGSMAN 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

13 Mart 2015 Tarihinde vizyona giren “Kingsman-The Secret Service” yönetmenliğini Matthew Vaughn’un yaptığı filmin senaryosunu Jane Goldman kaleme almıştı.Mark Millar’ın çizgi romanından uyarlanan filmin İlk serisinde başrolleri Colin Firth ve Taron Egerton paylaşırken, kadroda onlara Samuel L. Jackson, Mark Strong, Michael Caine, Sofia Boutella gibi yıldız oyuncular isimler eşlik ediyor.

Kingsman Fragman

Küçük yaşta babasını bir askeri görevde yitiren Gary Price (Taron Egerton). Bu görev neticesinde ailesine bir madalya verilir ve aileye bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri madolyanın arkasında yazılı olan telefon numarası ve şifreli bir kelime verilir. Aradan 17 yıl geçer, işsiz Eggsy annesi üvey babası ve kardeşiyle evinde yaşamaktadır. Bir gün trafikte arkadaşlaryıla kargaşaya neden olur ve tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyada yazılı olan telefonu arar. Onu bu olaydan kurtaran ajan Harry Hart(Colin Firth) ise hayatını Eggsy’nin babasına borçludur. Harry, bu sıradan gibi görünen gence, gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanı olmanın yolunun önünü açacaktır. Eggsy’yi bu yeni hayatında onu bekleyen test aşamalarını başarı ile geçmek zorundadır.

KİNGSMAN 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Filmin ilk serisinde hayatını kaybetmesiyle izleyenlerini üzen Ajan Harry Hart, Kingsman 2 de mucizevi bir şekilde geri dönebilir. Amerika’da filmin gösterimden sonra yapılan araştırmalar sonrası göstermiştir ki Ajan Herry in Kingsman 2de olmaması filmin gişesini etkileyeceği gerçeğini göstermiştir. Özellikle filmin ilk sersinin 400.000.000 $ hasılat yaptıgı düşünülürse yapımcıların bu konuyu dikkate alacagını ve Kingsman 2 de Ajan Harry Hart(Colin Firth) tekrar rol alacağını ön görmekteyiz.

Filmini hayran kitlesinin kısa sürede oluşması, gişe hasılatının yüksek olması ve filmin bir bir çizgi romandan esinlenilerek yapılması ve serüvenin devam etmesi bu filmin hayranlarının meraklarını kaybetmeden hemen vizyondaki yerini alması bakımından tam tarih verilemese de en iyi ihtimalle Şubat 2016 da Kingsman 2 nin beyaz perde de yer alıcılığını düşünmekteyiz.

 

Hakkında Sedat Coşkun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir