Pazar , 4 Haziran 2023

Kitap alışverişinde güvenilir siteler

Resimde yer alan araştırmacı köpekler temsilidir bilginize. Bazen kitap okumak için vaktinizin gerçekten vardır fakat iş kitap satın almaya geldiğinde fırsat bulamazsınız, yada istediğiniz kitabı kitapçı kitapçı arar bulamazsınız, kim bilir belki de sadece biraz daha ekonomik fiyatlara kitap almak isteyenlerdensinizdir? O zaman internetten kitap satın alma işini bir an önce deneyimlemeniz gerekiyor. İnternetten tabii öyle her siteden kitap alışverişi yapılmaz. Kitap sektöründe elbette dolandırıcılık olayları neredeyse hiç denecek kadar az yaşanıyor yine de siz işinizi garantiye alın ve yorumlar ile de kaliteyi sabitleyen markalardan alışveriş yapın. Bu başlık altında en kaliteli ve güvenilir kitap satın alabileceğiniz sitelere kısaca değindik;

D&R

D&R sadece kitap değil, birçok ürün için alışveriş denildiğinde ilk akla gelen mağazaların arasında yer alıyor. Elbette kitap söz konusu olduğunda da D&R zirveye oynayan ve güvenilirliğinden sual olunmayan alışveriş sitelerinden.

Okuoku

Kitap okuyan kaplumbağa sembolü ile tanımaya başladığımız Okuoku.com internet sitesi kitap alışverişlerinizde tercih edebileceğiniz en kaliteli isimlerden biri. Güvenilir olmalarının yanı sıra büyük kitap sitelerine oranla çok daha uygun fiyata satış yapıyorlar ve birçok popüler sitede tükenen kitabı size sunabiliyorlar.

İdefix

Kitap denildiğinde ilk akla gelen internet sitelerinin arasında yer alıyor. Son derece güvenilir olmalarının yanı sıra müşterilerin sorunları ile de bir o kadar ilgililer. Kısa sürede ürünleri tedarik edip size gönderiyor olmaları da idefix’i daha cazip hale getiriyor.

Babil

Kitap ve özellikle E-kitap portföyünün genişliği ile daha çok öne çıkan bir web sitesi. Son derece güvenilir olmasının yanı sıra müşterileri ile ilgili de bir web sitesi. Ayrıca belirli aralıklarla kargoyu ücretsize getirmek için kontrol edebilirsiniz. Diğer satıcılara göre daha uygun baraj fiyatından sonra kargo ücretini üstlenebiliyorlar.

Kitapyurdu

Kitapyurdu özellikle son senelerde stoklarını pek iyi koruyamayan kitap sitelerinden birisi olsa da hala şüphesiz en güvenilir kitap sitelerinden birisi. Ayrıca kitapyurdu diğer birçok kitap sitesine oranla hem size aktif indirim sunan bir puanlama sistemine sahip hem de kargo ücretinizi bedavaya getirmek için kitaplar sunabiliyor. Oldukça akıllı ve bir o kadar da güvenilir bir internet sitesi.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir