Cumartesi , 15 Mayıs 2021

Kolay ve ücretsiz form oluşturma servisi

Form kullanımı internetin olmazsa olmazlarındandır, karşılıklı etkileşimi sağlamak amacıyla formlar oluşturulur ve bu formlar sayesinde site ziyaretçileri ve site yöneticisi arasında önemli bir iletişim kaynağıdır. Bir çok web sitesi yöneticisi için meşgalesi büyük iştir form oluşturmak, günümüzde bir çok hazır form kodu vardır, ama bir çoğu sizleri kısıtlar ad soyad, e posta ve bir istek kutusu vardır.

jetform adlı servisi sizlerle paylaşmak istiyorum, aslında bayağı eski bir platform fakat ben inanıyorum bu porgrama ihtiyacı olan birçok insan var.jetform’dan kısaca bahsetmek gerekirse;

Her türlü form aracını kolayca ekleyebebilirsiniz,yazı ve tema renkleri, tema seçenekleri, çok basit ve işlevsel araçları ile jetform kısaca her türlü ihtiyacınızı çözecek bir servis.

Ücretsiz üyelik yapılabilir, hatta üyelik yapmadan işlem yapabilirsiniz, oluşturduğunuz formun html,iframe, embed,pop up vb işinizi görecek kodu seçip sitenize ekleyebilirsiniz. Facebook , Wordpres ve Tumblr gibi platformlar için özel kodlar alabilirsiniz.

Bunun yanında panelinizden “formlarım” menüsü ile oluşturduğunuz formlara bakabilir kaç kişi cevap vermiş, etkileşimde bulunmuş görüntüleyebilirsiniz.

Örnek form;

*kaynak, sucukluyumurta.net

Hakkında Dijital Dünya Habercisi

Sosyal ağlar, web, andorid, kültür, sanat, edebiyat

One comment

  1. ya off facem açılmıyo lütfen yardım!!!!!!!!!!!!!!!!!
    sizden en kısa zamnda yrdm bklyrm sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir