Salı , 30 Mayıs 2023

Konuşmadan Önce Düşün!

Okulların güvenilirliğini ve cinsiyet tercihi veya cinsiyet kimliği/ifadesi gibi kavramları gözetmeksizin her öğrenciye duyulacak saygınlığı garanti altına almak için çalışan ulusal, eğitici bir organizasyon olan ‘GLSEN’ (Gay, Lesbian & Straight Education Network) ve reklam ve medya sektöründen yetenekli gönüllüleri halka önemli mesajlar vermeleri için toplayan, özel ve kar amacı gütmeyen The Ad Council; gençleri LGBT karşıtı görüşlerin sonuçları, yaygınlığı ve okullarda davranışları hakkında eğitmek için “Think Before You Speak (Konuşmadan Önce Düşün)” kampanyası başlatmıştı.

Şimdiyse, ‘GLSEN’ ve ‘The Ad Council’ tüm sanatçıları “Think Before You Speak” temasını cesaretlendiren ve yansıtan 30 saniyelik bir video hazırlamaya davet ediyor.

Gönderilen videolar Hollywood’un ünlü yönetmenlerinden biri olan Brett Ratner, Gucci ve Yves Saint Laurent’ın tasarımcılarından Tom Ford ve Evan Bernard tarafından değerlendirilecek. Bu yarışmanın kazananı, GLSEN’nin Los Angeles’daki ödül töreninde (Respect Awards) Brett Ratner tarafından verilecek ödülün sahibi olacak.

Kazanan kişi, GLSEN Respect Awards’da onurlandırılmak ve Brett Ratner tarafından verilecek ödülünü almak için Los Angeles’a gidecek. Uçuş ve kalacak yer Brett Ratner tarafından sağlanacak. Kazanan ayrıca, Brett Ratner tarafından verilecek bir mansiyon ödülü alacak ve çalışması Brett Ratner’ın sosyal medya kanallarında tanıtılacak.

İlgilenen sanatçılar 2 Mayıs 2012 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı platformu Talenthouse’dan yarışmaya katılabilirler.

Yarışma sayfasına doğrudan ulaşıp incelemek ya da başvurmak için aşağıda yer alan adresi kullanabilirsiniz:

http://tlnt.at/Hc4WH8

Katılımcılara şimdiden başarılar!

Hakkında Burcu Çetin Bali

talenthouse.com palo alto/california

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir