Pazar , 4 Aralık 2022

Kredi Arayanlar Dikkat!

Dünya da umut ve ümit insanları çok farklı noktalara sürüklüyor. Ödeme zorluğuna girmiş ve işini büyütmek isteyen insanlar, Türkiye bankalarından kredi alamayınca yurt dışı kredi arayışına giriyorlar.

Bir yurtdışı kredisi getireceğim diyenler var, birde Trade proğramı diye bri yalan uyduranlar var.

Türkiye Bankalarından kredi alamayanlar, umut tacirlerinin eline düşüyorlar ve anlatılanları duyunca da aman aradığım da bu deyip hemen yola koyuluyorlar.

Burada aracı olanlar da, makam mevki sahibi, kariyer sahibi insanlar bu insanlar olayları öyle anlatıyorlarki, 1 yılda köşeyi döenecekler hemen, borçtan kurtulacaklar, yeni yatırımları yapacaklarmış gibi hayal kurmaya başlıyorlar.

Burada ki aracı hemen yurt dışından kontrat getirtiyor, para gelecek diye kontratı okumadan imzalıyor, bir de kontratı getirten itibar sahibi insanlar ya, imzalayanlar da güven duyup imzalyıyorlar. Kontrat imzalandı şimdi masraf ödemede sıra, burdaki aracı bir rakam söylüyor, herşey garanti ve olumsuz hiç bir şey yok. Kredi alacak olan da keriz gibi belirtilen hesaba parayı yatırıyor.

Burda ama herkes dürüst, Aracının parayı yollattığı hesap sözleşme imzalayanın hesabı değil, aracının hesabı değil. USA de bir Escrow hesap, bu ne diyeceksiniz…

Escrow hesap USA de Avukatlara ait bir hesap, siz parayı oraya yolluyorsunuz, avukat içinden vergi ve karını kesip, kime ödeyecekse ona veriyor, aracının Türkiye deki hesabına yolluyor, her tür manevra var Allaha şükür.

İş olmuyor umutlar suya düşüyor, aracılar önce telefona bakmıyor, karşısına gittiğinizde bu gün yarın muhabbeti var, ama iş hiç bir zaman bitmiyor.

Masraf olarak vermiş olduğunuz paranın elinizden uçup gittiğinemi yanarsınız, salak yerine koyulduğunuzamı yanarsınız.

Bu işleri Türkiye de organize edenler, kimler sorusuna gelince birisi kendisini İş Adamı olarak tanıtan ve diğeri ise Doktor olan bir zaat. Bu isimleri de önümüzdeki günlerde açıklayacağım.

Saygı ve sevgi ile kalın, unutmayınki Türk Bankalarından kredi alamayan yurt dışından hiç getiremez…

Saygılar
Atıl Kutul

Hakkında avahatr

2 comments

  1. yurtiçinden kredi alamayan yurtdışından asla kredi alamaz diyorsunuz da siz neye göre böyle konuşuyorsunuz…ben aldım yurtdışından kredi ve şimdi işimi yürütüyorum. yurtiçinde hiçbir bankadan 1 kuruş alamazken yurtdışından krediyi aldım…siz alamıyorsanız o başka tabi…sağlam projeniz varsa size de alabilirim hlokmaci@hotmail.com mail atın yeter

  2. Merhaba,
    Yunus Yeşim kredi firması tüm kredi sunmak dışında, kendi bir iş başlatmak için bir kredi veya bazı kişisel özellikleri satın almak için bir kredi ihtiyacı, araba, özellikleri gibi veya borcunu ödemek için bir kredi ihtiyacı sonra biri için bizimle irtibata geçerek doğru bir karar olacaktır, stressiz bir kredi istiyorsanız o zaman biri için artık e-posta adresi üzerinden bizimle irtibata geçmekten daha başka seçenek düzeni tüm gecikmeler ve stres olmadan kredi sunuyoruz: yunusyesimloanfirm@gmail.com
    Burcu:
    CEO
    Yunus Yeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir