https://juragankomik.com
Perşembe , 20 Haziran 2024

Kuruçeşme Game Zone PES Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor

Kuruçeşme Kahvesi’nin yan kuruluşu Game
Zone, 15 Nisan Pazar günü ilki gerçekleşecek PES Turnuvası’na ev sahipliği
yapıyor.
İkişerli 16 takımın yarışacağı turnuvada
birinci takıma 1.200 TL, ikinci takıma 2 adet PSP, üçüncü takıma da 500 TL ödül
verilecek.


Boğaz manzarası ile son teknolojinin buluşma noktası olan Kuruçeşme Kahvesi içindeki Game Zone, Sony işbirliğiyle PES Turnuvası düzenliyor. 15 Nisan Pazar günü ilki gerçekleştirilecek olan PES Turnuvası’na ikişerli olmak üzere 16 takımın yarışacağı belirtiliyor.
PES oyun meraklılarına ‘’Takımınızı kurun turnuvaya gelin!’’ diye seslenen Kuruçeşme Kahvesi Genel Müdürü İlhan Zeytun, turnuva  hakkında şu bilgileri veriyor: “Takımlar iki kişiden oluşacak. Her takım, süresi 10 dakika olan iki maç yapacak. İkinci maç sonunda averaj
eşitliği halinde ikinci maç uzatmalı oynatılacak. Eşitlik bozulmazsa penaltı atışları yapılacak olup, uzatmalarda atılan goller averaja dahil
edilmeyecektir.”
Birinci takıma 1.200 TL ödülün yanı sıra, 500 TL’lik Kuruçeşme Kahvesi yemek çeki verileceğini anımsatan Zeytun, katılım bedeli ve diğer ödülleri şöyle özetliyor: “İkinci takıma 2 PSP, üçüncü takıma da 500TL’lik Kuruçeşme Kahvesi yemek çeki vereceğiz. Turnuvaya takım başına katılımı ise 100 TL olarak belirledik.”
Game Zone Hakkında
 
CVK Group iştiraklerinden olan Kuruçeşme Kahvesi içindeki Game Zone, adından da anlaşılacağı üzere; özel odalarda Play Station turnuvalarının 3 Boyutlu (3D) oynanabildiği bir mekân. Game Zone’da bilardo,  tavla, okey gibi oyunlar oynanabildiği gibi, maçlar 3D olarak izlenebiliyor. Oyun meraklıları, alanında bir ilk olan Game Zone’de, klasik ve son teknoloji oyunları oynarken zengin menü, alternatif bar ve nargile alanının da keyfini çıkarıyor.
450 m2 giriş, 40 m2 özel kat, 80 m2 bahçesi ve 200 m2 operasyon alanıyla toplamda 770 m2’lik alana sahip Game Zone, şirketlerlere ürün lansmanı için farklı ve yeni seçenekler sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için / CC İletişim
Cemma Yıldırım / 0533 366 09 97/ cemma@cciletisim.com

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir