https://juragankomik.com
Çarşamba , 28 Şubat 2024

LG G3 için hazırlanan yaratıcı reklamlar

Reklamlar tüketiciye ürünün özelliklerini gösterebilmenin hiç şüphesiz en etkili yolu. Fakat reklamların öncelikle ilgi çekici ardından da yaratıcı olması gerekir. Muhtemelen siz de herhangi bir reklamı izlerken bunları göz önünde bulunduruyorsunuzdur.

Tamamen sıkıcı ve başından sonu belli olan reklamlar kime zevk verir ki? Elbette hiç kimseye zevk vermez. Bu haftanın yaratıcı reklam köşesinde hem mobil piyasalar ile ilgili reklama hem de nasıl etkili şekilde bir reklam ile teknolojik ürünün özellikleri ortaya çıkartılıyor en yakın örneğini göreceğiz.  Bildiğiniz gibi LG markası kısa zamanda elde ettiği yükselişi ile birlikte Apple ve Samsung gibi dev firmaların pastasından pay almaya başladı. Üstelik mobil pazarda düşündüğümüzden çok daha fazla bir paya sahipler.

Peki, nasıl oldu da bu firma bu kadar kısa zamanda ürünlerini bu kadar büyük hacimlerde satabildi? Elbette işin kilit noktası reklam ve ilgi çekici olabilmek. LG geçtiğimiz günlerde son amiral gemisi olan LG G3’ü hazırladı. Elbette satışa ramak kala reklamlarını da hazırlayarak ürününü ortaya çıkartmaya hazırlanıyor.

Şahsen reklamlarının her birini büyük bir zevk ile izledim ve umuyorum ki sizin için de durum aynı olacaktır. LG aslında reklamcılara bu hazırladığı reklam filmleri ile çok güzel bir cevap vermiş. “Bir yaratıcı reklamdan daha yaratıcı ne olabilir ki?” diye düşünenlere cevap LG’den gelmiş ve aslında LG bir bakıma “Elbette bir yaratıcı reklam ile üç yaratıcı reklam yaratmak.” demiş.

LG G3’ün kamera reklamı

Hem kısa hem de etkili ilk reklamda konumuz şu; LG G3 ile profesyonel fotoğraflar nasıl çekebilirsiniz? cevap; sadece çekin.

LG G3’ün ekran kalitesi reklamı

Elinizde muhteşem bir ekrana sahip telefon var peki bu ekrana sahip telefon ile ne mi yapabilirsiniz, reklam bence bu soruya verilebilecek en yakın cevabı vermiş.

LG G3 Tasarım reklamı

LG’yi nasıl daha güzel gösterebilirsiniz sorusunun yer aldığı reklam açıkçası benim en çok hoşuma giden reklam oldu. Hem sade hem de tüketiciye vermek istediği mesajı tek seferde verebilen bir reklam filmi

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir