Perşembe , 8 Aralık 2022

Lider internet girişimlerinin yatırımcısı Atomico, Türkiye’ye geliyor

 
Skype, Rovio, Jawbone, Fab, Wrapp ve Klarna gibi 50’den fazla dev internet girişimine yaptığı yatırımlarla tanınan Londra merkezli uluslararası girişim sermayesi şirketi Atomico’nun CEO’su Niklas Zennström, beraberinde yönetici heyeti ile birlikte Türkiye’ye geliyor.
 
Open Office, internet girişimcileri, kamu görevlileri ve düşünce önderlerini buluşturmayı hedefleyen bir platform olarak öne çıkıyor. Bu yıl ilk kez İstanbul’un da dahil edildiği program kapsamında, Atomico, portföyündeki şirketleri Türkiye pazarı ile tanıştıracak. Etkinlikte AB Bakanı ve Başmüzakereci Sn. Egemen Bağış da bir konuşma yapacak. Firma yetkilileri ayrıca girişimcilerle bir araya gelerek, dijital dünya etrafında yeniden şekillenen ekonomide işlerini nasıl yönetmeleri gerektiği ve bu yeni ekonomide Türkiye’nin rolünün ne olduğu gibi konularda fikir alışverişinde bulunacak.
 
Niklas Zennström, geleceğin girişimcileri olan üniversite öğrencileri ile etkinlikte bir araya gelecek. Zennström ayrıca iş dünyası ve devlet yetkilileri ile de üst düzey temaslarda bulunacak.
 
Tarih: 13 Eylül Perşembe
 
Yer : İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Yerleşkesi
Kazım Karabekir Cd. No:2/13 34060 Eyüp/İstanbul

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir