LINE Premium Call Türkiye’de

LINE yeni hizmeti LINE Premium Call özelliğini Türkiye’de de hizmete sundu. 470 milyon kullanıcısıyla dünyanın önde gelen mobil mesajlaşma platformu LINE’ın kullanıcıları bir IP telefon hizmeti olan bu yeni özellik ile dünyanın 230 ülke ve bölgesindeki sabit hat ve cep telefonlarıyla uygun fiyata telefon görüşmesi yapabilecek.

 

70 ülkeyle görüşmenin ilk 10 dakikası bedava

 

LINE Premium Call özelliğinin Türkiye başta olmak üzere 7 ülkede daha hizmete sunulmasını kutlayan LINE, kullanıcılarına bu özelliğini tanıtmak için özel bir fırsat sunuyor. LINE, kullanıcılarına 27-29 Haziran tarihlerinde, aralarında Almanya, Fransa, Hollanda ve Avusturya’nın da olduğu 58 ülkedeki tüm sabit hatlarla 10 dakika ücretsiz görüşme hediye ediyor. Ayrıca ABD, Kanada ve Yunanistan’ın aralarında bulunduğu 12 ülkedeki hem sabit hat hem de cep telefonlarını aramak da 10 dakika boyunca ücretsiz.

 

İçerisinde Türkiye’nin de yer aldığı 18 ülkede hizmet veren LINE Premium Call, mümkün olan en yüksek sesli arama kalitesini kesintisiz sunmak için bir yandan tüm mobil cihazların kendilerine has yeteneklerine uyum sağlarken diğer yandan telekomünikasyon hizmet sağlayıcıları tarafından sunulan yüksek kaliteli telefon hatlarının avantajını kullanıyor.

 

LINE, dakikası iki kuruştan başlayan fiyatlarla rakiplerine meydan okuyor

 

LINE’ın mesajlaşma uygulaması dışında herhangi bir ek yükleme gerektirmeyen LINE Premium Call özelliğini kullanabilmek için LINE kullanıcılarının en güncel sürüme sahip olması gerekiyor. Dünyanın 230 ülkesindeki sabit hat ya da cep telefonlarını aramak için LINE’ın “Daha Fazlası” menüsünde yer alan Premium Call seçeneğine tıkladıktan sonra standart telefon kullanır gibi, numarayı yazarak “Arama” tuşuna basmak yeterli.

 

İki tür ödeme planı bulunan LINE Premium Call’da ister LINE üzerinden kontör yükleyerek, ister 30 günlük paketler satın alınarak görüşmeler yapılabiliyor.

 

Arama yapılan ülkelere göre ve tercih edilen ödeme planına göre farklılık gösteren tarifelerde Almanya’yı aramanın dakikası 0,02 TL’den (iki kuruştan) başlıyor.

 

LINE Premium Call özelliğiyle Türkiye içindeki sabit hatları aramanın dakikası 4 kontör (7,2 kuruş), cep telefonlarını aramanın dakikası 16 kontör (28,8 kuruş).

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir