Pazartesi , 8 Ağustos 2022

Lise Öğrencisi Msn’de Canlı Canlı İntihar Etti

Osmaniye’de, internet üzerinden tanışıp görüntülü olarak konuştuğu kız arkadaşı ile tartışan lise öğrencisi 18 yaşındaki Uğur Nuri Akyürek, iple kendini asarak yaşamına son verdi.

Hacıosmanlı Mahallesi’nde oturan Osmaniye Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi son sınıf öğrenci Uğur Nuri Akyürek, 5 gün önce internet üzerinden açık kimliği belirlenemeyen kız arkadaşı ile sohbet etmeye başladı. İki arkadaş arasından görüntülü olarak yapılan konuşma bir süre sonra tartışmaya dönüştü. Öfkelenen Akyürek, bilgisayarın kamerasını tavana çevirip iple kendini astı. Gürültü üzerine odaya giren ailesi tarafından ipten alınan Akyürek, Osmaniye Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Yoğun bakıma alınan Akyürek, dün akşam saatlerinde yaşamını yitirdi. İstanbul’da olduğu sanılan kız arkadaşının intiharı izleyip izlemediği ise kendisine ulaşılamadığı için belirlenemedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

kaynak: gazetevatan

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

6 comments

  1. Ey mal hayatin bu kadar ucuzmuydu simdi ne bok yicen obur tarafta abi kiz vermedi intihar ettimmi dicen eyy gerizekali Allah seni affetsin dicem ama intiharin affida yok o kiz kurtarir seni merak etme

  2. Böyle haberleri görmek günümüzde bir hayli artaracak gibi gözüküyor.Ebeveynlerin kontrolü şart…

  3. Zeynep şimdi bu kamile yazıkmı diyecem !

    bu gerizekalı imiş sen kalk internetten kız ile tanış sonra tartış ve intihar et malın önde gideni işte

  4. Ne kadar umarsizca yorumlar yapabiliyor insanlar? Cahil bir davranisindan dolayi zaten yasamani kaybetmis olan biri icin uzuleceginiz ve ders alacaginiz yerde asil “cahilin” kim oldugunu yorumlardan goruyoruz..

  5. ahmet göbeloğlu

    liseli iyi olmuş

  6. çok komik lan :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir