Cumartesi , 21 Mayıs 2022

Logo Yazılım – E-Çözüm İşbirliği

Logo Yazılım – E-Çözüm iş birliği ile LOGO çözümlerini kullanan şirketler kolaylıkla e-ticaret ve online tahsilat yapabilecek.

Haber: Logo Yazılım – E-Çözüm İşbirliği

E-Çözüm ürünlerini kullanan şirketler de Logo Yazılım’ın gelişmiş çözümlerinden kolaylıklayararlanabilecekler.

Türkiye‘de e-ticaret yazılımlarının öncü şirketi E-Çözüm’ün iki ürünü Neticaret ve Netahsilat, Logo Yazılım’ın KOBİ ve kurumsal şirketlere özel olarak geliştirdiği çözümler ile entegre edildi. Yapılan işbirliği ile Logo çözümlerini kullanan işletmeler e-ticaret sitelerini kolayca açabilecek ve tahsilatlarını online gerçekleştirebilecekler. Neticaret ve Netahsilat kullanıcıları da Logo Yazılım’ın ürünlerini kullanarak işhayatında online bir kolaylık yakalamış olacaklar.

Logo Yazılım – E-Çözüm iş birliğine ilişkin açıklama yapan E-Çözüm Yönetim Kurulu Başkanı Akif Şimşek, on bir yıldır geliştirdikleri Neticaret ve Netahsilat ürünlerini Logo Yazılım ürünleri ile entegre ederek, KOBİ ve kurumsal şirketlerin en büyük ihtiyacı olan e-ticaret ve e-tahsilat yazılımlarına ilişkin ihtiyaçlarını çözdüklerini belirtti. Şimşek ayrıca entegrasyonpaketini kullanan firmaların stoklarındaki ürünleri online olarak internette satışa sunabileceklerini vegüvenle e-ticaret yapabileceklerini, bunun yanı sıra Netahsilat ürünü ile bayilerinden, müşterilerindenonline tahsilat yaparak tahsilatı anında cari hesaplarına işleyebileceklerini belirtti.

Logo Yazılım CEO’su Buğra Koyuncu ise iş birliği ile ilgili şunları ifade etti: “Ülkemizin uygulama yazılımı alanındaki lider kuruluşu Logo olarak,  standart iş uygulamaları çözümlerinden başlayarak tam bir çözümgeliştirme ortamına uzanan ve birbiriyle tümleşik çalışabilen ürünleri pazara sunuyoruz. Türkiye geneline yayılmış çözüm ortaklarımız tarafından Logo platformu üzerinden geliştirilen farklı ürünler ve çözümler ilemüşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. E-Çözüm ile başlattığımız iş birliği ile, KOBİ vekurumsal müşterilerimizin online tahsilat ve e-ticaret ihtiyaçlarına çözüm sağlamış olduk. Müşterilerimizinternet ortamında çalışan ve son derece verimli olan online tahsilat ve e-ticaret sistemleri ile karlılıklarını ve verimliliklerini daha da artırmış olacaklar.”

Hakkında neticaret

Türkiye'nin Öncü E-Ticaret altyapı sağlayıcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir