https://juragankomik.com
Cuma , 14 Haziran 2024

Marka Yönetimi Derneği’nden Yüksek Lisans’a %40 Burs


Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü programları dahilinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
yüksek lisans programı için Marka Yönetimi Derneği ile yapılan işbirliği neticesinde sektör çalışanlarına % 40 oranında burs imkanı sağlanmaktadır.

Marka Yönetimi Derneği Başkanı Uğur Ünal dernek olarak sektörel eğitim çalışmalarına ağırlık verdiklerini bu kapsamda halkla ilişkiler ve reklamcılık master programdan indirimli olarak yararlanmak isteyen iletişimcilerin kendileriyle irtibata geçmesinin yeterli olacağını bildirdi. Pazarlama karması içinde en önemli kanallardan biri olarak önümüze çıkan dijital pazarlama alanında çalışan profesyonelleri sektörde daha verimli olabilmeleri adına Halkla İlişkiler ve Reklamcılık yüksek lisans programına davet etti. Dijital ve sosyal medya pazarlama uzmanlarının teknik bilgilerinin yanı sıra kendilerini halkla ilişkiler ve reklamcılık konusunda da geliştirmelerinin gereklilik olduğuna inandıklarını belirtti.  Bu dönem ALES sınavına giremeyenlerin özel öğrenci statüsüyle master programlarına başlayabildiklerini bu belgenin tamamlanmasıyla eğitimlerine devam edebileceklerine de dikkat çekti.

Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Y. Doç. Dr. Sefer Gümüş global pazarda daha
rekabetçi markalar yaratabilmek için üniversite olarak sektör profesyonellerine kapılarını açtıklarını belirtti. Bu iş birliği sayesinde kurumsal iletişim, pazarlama, marka yönetimi departmanlarında görev alan eğitimini yüksek lisans seviyesine taşımak isteyenler için bir fırsat yaratmaya çalıştıklarını ekledi. Marka Yönetimi Derneğine sağlanan imkanın 12 ay taksitli fiyatları 8.800 TL olan tezsiz yüksek lisans programının 5.280 TL olarak belirlendiğini 13.200 TL olan tezli yüksek lisans programının ise 9.020 TL olarak belirlendiğini açıkladı.

Ayrıntılı bilgi için http://www.markayonetimidernegi.org/duyuru/

Hakkında Eda Duygu Karahan

Halkla ilişkiler ve marka yönetim uzmanı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir