Cumartesi , 13 Ağustos 2022

Markalarla Girişimcileri Buluşturan Fuara Sayılı Günler Kaldı

Medya fors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliği ile gerçekleştirilen Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12–15 Eylül 2013 tarihleri arasında 11. kez düzenlenecek.  CNR Fuar Merkezi 5-6 ve 7. Hall’lerde gerçekleştirilecek fuar, franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla  İstanbul’da buluşturacak.

Bu yıl, 20.000m2 alanda 400’e yakın markayı girişimcilerle buluşturmayı hedefliyor.Fuarda 4 gün boyunca, Türkiye genelinde ve yurtdışında franchise vermeyi hedefleyen yüzlerce marka pek çok satış noktasına ulaşacak.

Tüm sektörleri franchise sistemi çatısı altında toplayan ve yeni buluşma tarihini 12–15 Eylül 2013 olarak belirleyen fuar, bu yıl ayrıca Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler üzerinde yürüteceği çalışmalarla yabancı ziyaretçi sayısını katlamayı hedeflemektedir. Fuar, bir yandan uluslararası markalara ev sahipliği yaparken öte yandan ticaret odaları ile yapılan işbirlikleri sayesinde yerel markaların güçlenmesine ve onların yurtdışına açılarak birer uluslararası markaya dönüşmelerine ön ayak olacak.

Geçen yıl “Yurtdışında Yerleşik Türk İşadamlarının fuarı ziyaretine vesile olan DEİK, kurucu kuruluşu olan UFRAD işbirliği ile bu yıl, Haziran ayında Balkan Ülkelerine yapılacak olan heyet gezilerinde 11. Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın tanıtımına yer verecektir. Bu çalışmalar doğrultusunda Balkan İşadamlarından oluşan geniş bir heyet fuarı ziyaret edecek ve fuar alanında ikili görüşmeler yapacaktır.
Ayrıca fuar, bu yıl da önemli konuklara ev sahipliği yapacak.  World Franchise Associates Ltd Ceo’su Paul Cairnie, Boubess Group Genel Müdürü Murad Alnasur , Ortadoğu’nun en büyük perakende grubu Landmark Group Kurucusu Dr. Khalid AlSharfa, Birleşik Arap Emirlikleri Ateşesi Mana Al Suwaidi ,  Dünya Franchise Federasyonu  Bahrain&Suudi  Sorumlusu  Fouziya Chilwan , Türk markalarını incelemek üzere fuarda olacaklar.

Detaylı Bilgi için: Pınar Erdağ / Halkla İlişkiler Uzmanı      perdag@medyafors.com

basin bulteni icin

 

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir