Perşembe , 26 Mayıs 2022

Mermi kovanından kulaklık yapılır mı?

Bu sefer şiddet için değil, oldukça güzel bir kulaklık yapımı için kullanıldı

Günümüzde kurşunlar, mermiler genelde şiddet amaçlı eylemlerde kullanılmaktalar, Inspire To Make adındaki Youtube kanalında yayınlanan videoda, basit bir kurşundan oldukça güzel bir şeyin nasıl çıkarılabileceği, en ufak ayrıntısına kadar yer almış. 40 kalibrelik 2 adet mermiyi ateşledikten sonra boş kovana uygulanan işlem sonucu ortaya çıkan şeye bayılacaksınız.

Çeşitli işlemlerden geçerek basit bir kulaklık görünümüne kavuşturulan kurşun kovanı kulaklıklar, ilk olarak bir silahtan güvenli bir bölgeye ateşlenerek elde ediliyor. Daha sonra üzerine bir delik açıp, standart kulaklık boyuna gelmesi için kesilen kovanlar, zımpara işlemi ve parlatma işlemi uygulandıktan sonra harika bir kulaklık görünümüne kavuşuyor.

Ülkemizde olmasa da dünya çapında bu çeşit çalışmalar görmek oldukça hoş bir duygu diyebiliriz, hayal gücünün önüne hiç bir şey geçemez ki izleyeceğiniz videoda bunu sizlerde göreceksiniz. Lafı fazla uzatmadan sizleri kurşun kovanından nasıl kulak içi kulaklık yapılır videosu ile baş başa bırakalım. Gelişmeler için takipte kalınız.

Videoda çalan müzik: Oh Wonder – Body Gold (Louis The Child Remix)

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir