https://juragankomik.com
Perşembe , 30 Mayıs 2024

Miley Cyrus’dan Tasarımcılara Davet!

Disney televizyon dizisi olan Hannah Montana’daki Miley Stewart/Hannah Montana rolüyle bilinen oyuncu, şarkıcı ve söz yazarı Miley Cyrus’dan tasarımcılara büyük bir davet var.

Miley, tüm tasarımcılardan bir kapşonlu ceketin (hoodie) üzerinde yer alacak tasarım istiyor. Tasarımda istenen tek şey ceketin arka kısmının tasarlanarak, ön kısımda sol üst köşeye ise bir logo eklenmesi. Bu ceket, tek aileli evlerde yoksulluk döngüsünü kırmaya kendini adamış bir sosyal teşebbüs olan MoJo tarafından üretilecek.

Kazanan sanatçının çalışması ise Facebook ve Twitter’da 26 milyondan fazla takipçisi olan Miley Cyrus’ın sosyal medya kanallarında paylaşılacak ve 1500 dolar (usd) para ödülüne sahip olacak. Ayrıca kazanan sanatçı Miley Cyrus tarafından imzalanmış ilk cekete, mileycyrus.com sitesinde bir gösterime ve eserinin çerçeveli bir kopyasına da sahip olacak.

Miley Cyrus tarafından seçilen 5 kişi 500’er dolar (usd) para ödülünün yanı sıra eserlerinin çerçeveli bir kopyasına sahip olurken eserleri mileycyrus.com sitesinde gösterilecek.

Twitter ve Facebook hesabı olan herkesin katılabileceği oylamada en yüksek oyu alan sanatçıya da 500 dolar (usd) para ödülü sunulurken, sanatçı, eserinin çerçeveli bir kopyasına ve hediye bir ürüne sahip olacak, son olarak ise eseri mileycyrus.com sitesinde gösterilecek.

İlgilenen tasarımcılar, fotoğrafçılar ve illüstratörler 25 Ekim 2012 tarihine kadar uluslararası sanatçı platformu Talenthouse’dan çalışmalarını gönderebilirler.

Yarışmaya başvurmak ya da ayrıntıları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hakkında Burcu Çetin Bali

talenthouse.com palo alto/california

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir