Pazar , 4 Haziran 2023

Moborobo’ya iOS 7 Desteği

Uzun süredir Android platformun en çok kullanılan telefon yönetme uygulaması olan MoboRobo, iOS 7 yönünde çalışmalarını tamamladı, yani ardık iOS 7 kullanıcıları da MoboRobo uygulamasını kullanabilecek!

MoboRobo Nedir?

MoboRobo uygulaması, bilgisayarınızdan telefonunuzu yönetmenizi, uygulamalar yüklemenizi, sms gönderme veya dosya aktarımı yapmanızı sağlayan bir programdır. MoboRobo uygulaması ile telefonunuzu bilgisayarınızdan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bunu yaparken bir USB kablosu kullanabilir veya internet vasıtasıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. MoboRobo programını bilgisayarınıza yükledikten sonra Android veya İOS cihazınıza özel versiyonları indirdiğiniz taktirde telefonunuzdaki bir çok işlemi bilgisayarınızdan da gerçekleştirebilirsiniz.

MoboRobo Nasıl Kullanılır?

Android telefonunuz olduğunu varsayarsak, ilk olarak moborobo bağlantısından bilgisayarınız için MoboRobo programını indirin ve kurun.

Bu işlemi tamamladıktan sonra Android telefonunuza da uygulamayı indirmeniz gerekecek, Android için MboRobo uygulamasını Android Manager bağlantısından indirebilirsiniz, indirdikten sonra telefonunuza otomatik olarak kurulacaktır.

Bu iki işlemi tamamladığınızda telefonunuzdan uygulamayı açarak USB kablo ile bağlanabilirsiniz. İnternet üzerinden bağlanmak istiyorsanız uygulamadan QR kod okuyucusunu açarak bilgisayarınızdaki program anasayfasında bulunan QR kodu okutun, daha sonra otomatik olarak bağlantı kurulacaktır.

MoboRobo uygulaması ile telefonunuzdan SMS göndermek, uygulama kurmak gibi işlemleri gerçekleştirebileceğiniz gibi telefonunuzu yedekleyerek bir sorun olduğunda tekrar yükleme yapabilir ve kurtarma işlemini bu program ile gerçekleştirebilirsiniz.  Programın şuan için Türkçe versiyonu bulunmamakta, İngilizce olarak kullanabileceğiniz bu program, çok da uzak olmayan kelimeler içermekte, yani programı çözmek çok zor olmayacaktır.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir