Cumartesi , 30 Eylül 2023

Muhasebe ve Finans Dünyası Online Tahsilat Yolunda!

Muhasebe ve Finans Dünyası online tahsilat ile rahatlayacak gibi görülüyor. Neden mi ?

Günümüzde artık elden sıcak para alış verişi gittikçe azalıyor.İnsanlar artık nakit para hem üzerlerinde bulundurmuyor hem de evlerinde. Aynı durum firmalar için de geçerli. Artık çoğu firma şirket kasasında ya para bulundurmuyor yada günlük ihtiyacı kadar küçük rakamlarda para bulunduruyor. Bunun en önemli nedeni kayıp ,çalınma ve diğer riskler oluşturuyor.

Artık para sanal ortamda hareket buluyor. Böylece kişi veya firmalar paralarını daha güvenli ve daha hızlı işlem hacmi içinde tutuyor.
Peki bu sanal para hareketi nasıl oluyor derseniz cevabı şöyle sıralayabiliriz:

1-Kişiler için bankaların sanal ortamlarından ( web siteleri) havale veya eft işlemleri

2-Firmalar, firmaların bayileri ve onlarında alt bayileri için sanal pos gömülü  online tahsilat sistemleri ki bunun en başarılı örneğini Netahsilat sisteminde görüyoruz. İncelemenizde fayda var.

3-Dernek,vakıf gibi sivil toplum kuruluşları ile , spor kulüpleri, site ve apartman yöneticileri için yani kısacası aidat toplayanlar için online aidat toplama sistemleri ile aidat topla işlemleri olarak sıralayabiliriz.Yine burada size tavsiye edeceğim sistem Netahsilat sistemi olacaktır.

Açıklamalardan da görüldüğü üzere artık devir paraya dokunmadan çok sanal ortamda daha hızlı ve güvenli hareketini sağlama, iş yükünü azaltma ,tahsilat ve ödeme işlemleri için işlem hacmini yükseltmeden geçiyor.

Hakkında neticaret

Türkiye'nin Öncü E-Ticaret altyapı sağlayıcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir