Cuma , 1 Temmuz 2022

Nejat İşler’in Doktoru Açıklama Yaptı

Kısa zamanda önce Acıbadem Maslak Hastanesi’ne nakledilen ve tedavisine burada devam edilen Nejat İşler’in doktoru Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu sanatçının sağlık durumu ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

Yoğun bakımda tedavisi süren Nejat İşler’in akrabaları ile göz iletişim sağlayabildiği söyleniyor. Durumu her gün daha iyiye giden sanatçının kan değerleri verilerine göre, enfeksiyonunun daha iyi düzeyde gelişme gösterdiğini yazılı açıklamasında belirten doktor organ fonksiyonlarının ise, tam olarak düzelmese de, daha iyiye gittiği gözlemlenmektedir ifadelerine yer verdi.

Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu yazılı açıklamasında “Dünden bu yana kendisini takip eden sağlık personeli ve ziyaret eden birinci derecedeki aile yakınları ile göz ve mimik hareketleriyle iletişim kurabilmektedir. Ancak solunum desteğinin sürmesi nedeniyle bu aşamada konuşamamaktadır. Sayın İşler’in sağlık durumu, olumlu değişimlere rağmen, yoğun bakım sürecinde olması nedeniyle ciddiyetini korumaktadır. Yoğun bakım servisindeki uygulamaya dair daha önceki açıklamalarımızda da dile getirdiğimiz konuyu bir kez daha belirtmek isteriz; Tedavinin hassasiyeti nedeniyle hastamızın tedavi sürecinde, yoğun bakım servisine anne-babası ve kardeşi dışında ziyaretçi kabul edilmemektedir. Yoğun bakım servisi kuralları gereği uygulanan ziyaretçi kısıtlaması konusunda yakınlarının ve sevenlerinin anlayışını rica ediyoruz.” sözlerini paylaştı.

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir