Pazar , 5 Şubat 2023

Nexon’dan Yepyeni Bir Menajerlik Oyunu!

Futbol menajerlik oyunu severler için müjdeli bir yeni oyun haberimiz var! Nexon alt yapısında sunulan United Eleven web ve mobil cihazlarda kullanımda!

Bildiğiniz gibi Nexon tarafından sunulan bir çok oyun bulunmakta, Combat Arms, War Rock, Counter Strike Online ve benzeri oyunlar oldukça popüler online oyunlar arasında yer alıyor. Nexon bir çok oyun ile oyun severler için hizmet vermekte ki Nexon tabanlı oyunların çoğu ücretsiz olarak indirilip oynanabilmekte.

Nexon bu sever Futbol Menajeri oyunu severler için müjdeli bir haber ile kapımıza geldi, tamamen Türkçe dil özelliği bulunan ve 50000’in üzerinde lisanslı futbolcu desteği bulunan United Eleven Nexon oyunları arasında yerini alıyor.

United Eleven, başlıca özelliklerine baktığımızda mobil tabanlı olduğu için günlük yaşantıda her yerde oynayabileceğimiz bir oyun. Bunun yanı sıra bilgisayarda tarayıcı tabanlı olarak da çalışabilmekte. United Eleven oyununda en önemli özellik online olması, United Eleven ile değişen futbolcular, kadrolar anında güncellenerek kullanıcılara sunulacak, bu sayede güncellemeler ile oyun çok daha zevkli bir hal alabilecek.

United Eleven bir çok menajerlik oyununa fark atabilecek kapasitede, takımınızın maç esnasında yaptığı hataları gösterebilmekte, bu hataları düzeltebilmeniz için sizlere olumlu veya olumsuz yönlerini göstermekte. United Eleven oyununda en önemli bölüm ise rekabet motoru, dünya çapında lisanslı takımlar ve kulüpler United Eleven oyununda bir araya gelmekte. Online ortamda binlerce oyuncu ile takımınız sürekli olarak rekabet halinde olacak, bu nedenle en iyi stratejileri geliştirmek, en iyi oyuncuları kadronuzda toplamak sizin en önemli göreviniz olmalı. Bu sayede United Eleven’da birinci sıralara yükselebilmeniz mümkün.

United Eleven’a Nexon üzerinden üye olduktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun daha açılmadı fakat beklemeniz gerekmeyecek, United Eleven 04.06.14 tarihinde, yani bu gün resmi açılış ile oyun severlerle buluşacak.

United Eleven Tıkla

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir