Perşembe , 23 Mart 2023

Nur Haktan’in Sosyo Medya Konuğu Said Ercan

 

Sosyal medya hakkında geleneksel medyadaki programların sayısı her geçen gün artıyor.  Televizyonlarda hemen hemen her kanala bir sosyal medya programı koyulurken radyolarda da sosyal medya programlarına rastlamak mümkün işte bu programlardan birisi Her perşembe Tüürkiye’nin ilk kültür radyosu Moral Fm’de yayınlanan Sosyo Medya programı.

Sosyo Medya programını Nur Haktan hazırlayıp yayına sunuyor, kendisi de iyi bir sosyal medya kullanıcısı olan Nur Haktan sosyo medya ile sosyal medyanın nabzını tutmaya devam ediyor.

Programın bu haftaki konuğu Uluslararası Sosyal Medya Derneği başkanı Said Ercan, Saat 20:30’da başlayacak olan programı www.moralfm.com.tr adresinden canlı dinleyebilirsiniz.

 

Nur Haktan Kimdir?

1987 yılında Bayburt’ta Recai Usta’nın dördüncü erkek çocuğu olarak dünyaya geldi. 7 yaşında İstanbul’a taşındı.

Tiyatro ile profesyonel manâda 2003 yılında Bağcılar Belediye Tiyatrosu’nda nurhaktanozgecmistanıştı. Eş zamanlı olarak çeşitli platformlarda program sunuculuğu ve şiir seslendirmesi yaptı. Radyoculuğu da bütün bu uğraşların beraberinde devam ettirdi. Çeşitli radyolarda program yapımcılığı ve sunuculuğu yaptı.

Ülkemizde çocuklar için yapılan çalışmaların sağlıksız ve popülariteye dönük olduğu düşüncesi ile 2006 yılında çocuk programcılığına yöneldi. 2008 yılında “Haydi Çocuklar” isminde çocuk şarkıları kategorisinde bir albüm çalışması yaptı. Çocuk tiyatroları ve etkinlikleriyle yurtiçi ve yurtdışında sayısız projeyi gerçekleştirme imkânı buldu.  Daha sonra sunuculuk ve şiire geri döndü.

Halen radyo programcılığı ve Sunuculuğun yanı sıra, çeşitli özel ve devlet kurumlarında diksiyon eğitmenliği yapmaya devam etmektedir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir